Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V januári a februári som vyrobil stratu takže teraz len paper. Koketujem s trhom NQ ale zatiaľ si naň len zvykám a TF sa mi zdá akýsi čitateľnejší.
2 Tomassino: je mi ľúto že si prišiel o prácu. Budget máš však dosť veľký tak hodne zdaru a nech ťa hreje predstava hojdacej siete, azúrovomodrého mora a bieleho karibského piesku. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

madra:

tak si dej pozor, ze renko neukazuje uplny prubeh ceny pres jednotlive cenove urovne. Je to "vyhlazeny" range bar graf, coz znamena, ze ukazuje pouze pohyb od open pouze v jednom smeru. Pokud mas treba renko 5, tak v pripade ze trh na dane svici rostl, ti ukaze 5ti tickovou svicku od open nahoru, ale uz ti neukaze napr. protipohyb 4 ticky, ktery byl po open v prubehu te same svice. Snad je to srozumitelne.
Takze napr. co se tyce MAE, tak tu musis pri testovani brat z jineho typu grafu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj peterer, nevím jestli si můj včerejsí screen dostal, tak pro jistotu ještě jednou a to co píše YAX je pravda, já když testuji tak mám vedle toho grat 200volume pro dopsání přesných cen.Pro mě renko je takový čistý graf kde neudělám tolik chyb při vstupu. Jsou tam pro mě jasné svingy bariéry atd. Prostě mi to vyhovuje. Abrams díky moc za přání. Teď jedu na týden na lyže naštěstí jsem si ty lyže zaplatil ještě před padákem. Tak všem držím palce a za týden Ahoj.

12632

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...