Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

To kahiros:
Od té doby nahoru dolu, zkoušel jsem všechno možné. V současnosti jedu forex a začíná se blýska na světlé jasné krásné zítřky. Momentálně jsem spokojený, přechod na full time trading plánuji...., momentálně eště chodím do práce :( .
Mám tady vlákno "KRAKRA journal" tam je možná vidět jakými manévry jsem si prošel, teďka už do něj přispívá málo, zjistil jsem že mě to nikam neposouvalo a také se mi málo dařilo zaujmout širší spektrum traderů.
Trošku pro mě bylo překvapení když jsi se ukázal na tomto fóru, zastávám názor že full-time tradeři do těchto fór moc nechodí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Krakra:

tak to je dobře,že se blýská na lepší časy! (tu)...důležité je najít v trzích to co ti nějvíce vyhovuje a plně tomu věřit...pak jen to chce trpělivost a disciplínu s trochou toho selského rozumu a je dobře našlápnuto k cíli!
Přechod na full-time neuspěchej, není kam pospíchat.Hlavní je aby ses na to psychicky cítil!

Na vlákno se podívám,ale spíš se soustředím na ten svůj styl obchodování a ostatní věci beru jako možný podnět k zamyšlení...ale do současného stavu sem se dostal po vlastní cestě a sem spokojen s mým systémem jako takovým...

To bych neřekl, určitě jich tady několik je, jen se o tom neví a nechlubí se tím...kdyby ses mě nezeptal,tak to taky tady nenapíšu. Já sem zde pořád, protože tady sem se naučil všemu co znám a umím a třeba někdy mé příspěvky pomohou zase někomu jinému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, tak po chvilce pauzy uz jsem zase zpatky... Dodelal jsem test na NQ a od zitra jedu live, uz jsem to nechtel zacinat pred rolovanim... System je zalozeny na finwinu paterny OV a 2V do trendu, s tim ze neberu proti S/R a taky beru vecka i mimo cci 0-100 s tim ze tyto vecka mimo musi byt podporeny napr PA formacemi (flip,DTB, silne rozjety trend..) prikladam testovanou ekvity, vysledky jsou od ledna 2009 az po ted, prumerny obchod je na 30 usd, prumerny mesic 400-500 usd takze kdyz bude 300-400 tak budu spokojeny. Pocet obchodu je na 15-20 mesicne ale max. 2 denne. Ta stagnace posledni 3 mesice se da docela pochopit :) Hodnoty na ose jsou v bodech na NQ takze krat 20 je to v dolarech. Muj cil je obchodovat tento system uz "naporad" a naucit se dosahovat stabilne rostouci ekvity. ps: abramsovi se omlouvamy za predesle vypady :) chci spise spolupracovat nez se hadat takze promin... A jeste bych dodal ze ten prechod na NQ me opravdu hodne osvobodil psychicky, takze muzu ti to jedine doporucit vzhledem k tomu ze mas ucet podobny jako ja... .

12695

Link to comment
Sdílet pomocí služby

priatelia ... :)
ja si nejako na ten NQ nemôžem zvyknúť.. :(. Pozerám doňho, skúšam ho... viac mi je sympatický ES, ktorý sa mi zdá podobnejší s TF a dá sa obchodovať so SL 60-75 a PT 160-200. Pri prechode na letný čas nebudem stíhať začiatok seance a chcem si to nechať poriadne prejsť hlavou. Nech sa Ti darí (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj koukám, že hodně slušný volume dneska. 50000 první půlhodina na TF? Dlouho jsem neviděl..

kahiros:
ahoj, jen ti chci poděkovat za nápad k obchodování. Otestoval jsem DB/DT na RB15 (bez pre-market filtru - tvůj přesně neznám a vlastní nemám) a v BT to dává skvělé výsledky. Tento týden ho začínám live. Vstupuju na úsečce, která daný DB/DT vytvoří + LONG (zelená úsečka), SHORT (červená úsečka) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:

jak se říká, v jednoduchosti je krása :-)...jak dlouho zpětně jsi DB,DT testoval?

jinak já dnes pouze sim (PRM filtr) a zatím kdybych dodržoval strikně OS,tak celkově 3x ztráta (1x vstup mimo plán a to díky nesoustředěnosti - jak jedu sim,tak do toho testuji nějakou myšlenku a přehlédl sem se)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:

já mám stejný vzorek dat (pro ID to stačí)...záleží jak každý posuzuje co je pro něj DB/DT, protože když sem to testoval bez filtru,tak mi (tuším březen) vyšlo 8 ztrát v řadě a celkově trvlo 18 obchodů než sem se dostal opět k high účtu - tohle mě trochu trápilo a tak sem zkusil do toho přidat prm filtr a equity se hned více vyhladila....ty jsi takový pokles neměl?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...