Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přes víkend, jak koukám, se nám opět zrodila nová verze VT 1.7.5. Celkem dost vylepšení především - konečně jde bez problémů Reuters Online a přibylo 15 indikátorů TA a 2 TS (AOS). Především další MA indikátory jsou podle mne přínosem. Úpravy doznaly i někeré další možnosti nastavení, viz: forum.vtsystems.com/viewtopic.php?t=2088

Nové indicátory TA:
Chande's Range Action Verification Index
Donchian Channel
Double Exponential Moving Average
Fisher Transform
Inertia
Kaufman Adaptive Moving Average
Market Facilitation Index
Money Flow Index
Pivot Points Indicator
Relative Momentum Index
T3 Moving Average
Trend Intensity Index
Triple Exponential Moving Average
TRIX
True Strength Index

Nové TS (AOS)
VT Directional Movement Index System
VT Bollinger Bands of Ultimate Oscillator System

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni:
dnes sa mi updatol VT ale mam velky problem. Nejak divne mi zobrazuje grafy. Mam nastaveny graf na 500 candle ale vidim tak najviac 5 a aj to su take divne. Su daleko od seba a su nedokoncene . Poradi mi niekto . Je to problem iba u mna alebo to mate aj niekto iny ? Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Bylo to naostro.(demo mi porad padalo, tak sem si nedavno otevrel ucet a jedu miniloty). Kazdopadne to byl peknej sok pro me, kdyz trh minul muj SL bez exekuce a "jel" porad dal i se mnou.
Vse uz je vyresene,mailoval sem na CMS a uznali, ze chyba je na jejich strane a rozdil mezi mym SL a mou manualne uzavrenou cenou mi creditovali zpet na ucet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marrty:
Chtěl bych poprosit - nemohl bys napsat přesně časy a ceny tvého entru + neexekuovaného SL a tvého manuálního uzavření ? Zdá se mi že kurz dost bláznil a nějaké ceny "vynechával".
Napsali ti z CMS konkrétně v čem měli mít chybu ? Je to od nich fakt férový přístup (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marek: dopis od cms Our investigation showed that this was a system error and your stop loss orders did not execute. We would like to offer you a credit in the total amount of $40 USD for your account number xxxxx. The amount to be credit for the trade 1506414 is $ 22 USD. This is the difference between your closing price 1.8383 and the price of your stop at 1.8405. The amount to be credit for the trade 1506417 is $ 18 USD. This is the difference between your closing price 1.2540 and the price of your stop at 1.2558. If this amount is acceptable to you, please respond to this email by filling out the template below:

218

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dneska se mi stala taky pekna vec na ostrym ucte, mrknete se na obrazek. Stopku mi to projelo dvakrat az trkrat, jak se muzete presvedcit z obrazku :) sice jsem to rucne uzavrel cca 5 pipsu nad stopkou, ale tech pripadu je posledni dobou nejak hodne :P Ted cekam, az se dostanu na chat s tim chlapikem za servisu, tak zjistim, jak to je vubec mozny. Kdy si predstavim, ze by to najednou bylo tech pipsu treba 50 :P

226

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...