Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Muzete mi nekdo vysvetlit tyto pojmy:

pokud zafavam system (automaticky obchodni system) do VT, objevi se tabulka:
TRADING PARAMETRES:
trading variabilies:
OpenBuy
CloseBuy
OpenSell
CloseSell

Vsechny mají definovatelne parametry [bold]Traders Ran [/bold] a [bold]Each Ticket Co[/bold]

Mohl by mi nekdo vysvetlit tyto parametry? Nechapu je asi naprosto spravne. Traders Ran je asi rozpeti, co jeste dokazu unest pri zadani BUY/SELL ale Each Ticket CO? Jsou to celkove naklady na trade? Impicitne je zadano ve VT 7. To by bylo asi dost, ne?

Krom toho jsem si vsimnul ze spreadove poplatky ve VT ktere pouzivam je hodnota 4. Docela dost, ne?

Diky za napovedu.
GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koukám, že přes víkend je tady nová verze VT 1.7.7. Ještě jsem to celé neprozkoumal, ale jsou tam čtyři nové indikátory TA: Laguerre Relative Strength Index, Moving Average Envelope, Trend Continuation Factor a Trend Trigger Factor. Zvláště první dva jsou celkem zajímavé a především MA Envelope v typu a la BB bude asi dobrou pomůckou. Pokud má k nové verzi 1.7.7. nějaké další postřehy sem s nima..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
dá sa vo VT otvoriť ďalší účet tak, aby som mohol na ňom obchodovať pod rovnakým nickom a heslom? Ak áno, ako si tento účet pridať do demo paltformy VT, ktorú používam? Momentálne mám otvorený len jeden účet, ale prišiel som už na to, že na skúšanie rôznych stratégií by som uvítal mať tých účtov naraz k dispozícii viac. Dík za pomoc. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nová verze VT1.7.7. Inženýři z VT zapracovali nejen na indikátorech, ale i na snížení náročnosti na operační paměť. Už mi VT nebsazuje až 120 MB RAM, při výpočtech se "spokojí" s 50-70. Takže pokrok, nicméně až to bude 10-20 (MetaTrader má asi 3-5), tak si začnu myslet, že program už je skoro vychytaný. Jinak ať jsem hledal, jak jsem hledal, žádné nové funkce jsem nenašel, snad jen Heikin-Ashi prices (typ ceny), ale to snad není ani funkce. Ale dobrá, plusový bodík za snahu.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolte mi pravdepodbne primitivni otazku:
pokud nadefinuji vstup, SL a PT a vypnu VT (respketive vypnu pocitac) tak se mi neprovedou exekuce, protoze tyto exekuce jsou nadefinovane v programu nikoliv na system.serveru? Tzv. Pokud mam otevreny obchod, jdu pryc, hodim tam SL i limit prikaz a vypnu pocitac, je to vloji, ze?

Ale toto snad plati = pokud mam AOS, zapnu si ho na defnovanem paru a timeframe a zapnu ho do running modu a vypnu VT. (vypnu PC) tak nic nebezi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...