Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Používam VT a v ňom CCI. Dajú sa do grafu CCI (nie cenového) vložiť vertikálne línie, ktoré by mi ukázali napr. koľko barov sa už CCI drží nad resp. pod zero line? Ak áno, ako si to nastavím? A ešte, ak chcem použiť CCI s rôznymi periódami, napr. 14 a 6, dajú sa obidva CCI zobraziť na jednom grafe, aby som videl body, kedy sa prekrížia?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Galant :

do indikatoru sa da kreslit tak isto ako do normalneho grafu ..treba len vyskusat
CCI s roznymi periodami myslim mozes vlozit aj tak ze sa budu prekrivat staci kliknut na indikator zadat "Attach indicators" a vlozit pozadovany indikator ..potom das existent frame a frame 1 ...len si linie rozlis farbou aby si vedel ktory je ktory

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Galant:
Z tvých požadavků se mi zdá, že si chceš vyzkoušet Woodieho systém, pokud to tak je pak můžeš zkusit do VT importovat některý z těchto indikátorů:
www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,3237#msg-3237 (nutno přejmenovat tak jak je popsáno v příspěvku)
nebo toto
www.visualtradingcharts.com/forum/viewtopic.php?t=929&start=15
www.visualtradingcharts.com/forum/download.php?id=1939 (je myslím nutné se přihlásit abys mohl stahovat)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marek,
máš pravdu, skúšam Woodieho CCI systém. Ale keďže sa do nevyznám veľmi do programov, neviem ani ako naimportovať indikátory, ktoré mi odporúčaš :S. Vieš mi popísať, krok za krokom ako to spravím. Išiel som na prvý odkaz, ktorý si mi napísal. Je tam príloha, ktorú treba naimportovať do VT. ale ako? Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To galant:

Na tom příspěvku od dzinka klikneš pravým tlačítkem na přílohu vybereš "Uložit cíl jako..." vyskočí ti "Uložit jako", tam si vybereš adresář (je jedno jaký - jen abys to pak našel :-), tady je ještě velmi důležité vybrat v parametru "Uložit jako typ.." místo "Koprimovaná složka" zvolit "Všechny soubory" a u názvu souboru nad tím "WoodyCCI.gif" změnit jeho jméno na "WoodyCCI.vtscr" teprve pak klikneš na "Uložit" (jde o tu správnou příponu - tohle je důležité pouze když si stahuješ indikátor nebo systém do VT tady odsud ze serveru financnik.cz protože ke svému příspěvku můžou lidi připojit přílohu pouze s vybranými příponami jako mají obrázky !).

No a pak ve VT na horní liště: Tools > Indicator Builder > Import > najdeš si ten uložený soubor "WoodyCCI.vtscr" a klikneš na "Otevřít". Pak se ti v seznamu Indicator Builder objeví nový indikátor "Woody CCI". Indicator builder můžeš zavřít. Teď už si můžeš místo normálního CCI přidat do grafu Woodyho CCI.

Ta druhá část je stejná pro všemožné indikátory (resp. i automatické obchodní systémy) do VT, které se dají najít na internetu a kterých budeš mít časem hromadu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Popostrčte mě prosím
Když mám otevřenou objednávku Market order, k tomu mám stopku i limit
když potřebuji odejít, chtěl jsem dát Trailing stop
to je "okénko rozpětí" ?

Já byl u GCI zvyklý, že se tam ta hodnota posunuté stopky měnila, taky mě to stojí a nemění, i když kurz stoupá
je moje úvah spaávná ?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...