Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

k novem VT 1.7.7. :

u minule verze se mi stavalo, ze to totalne zahlcovalo PC a v obchodnich systemech mi to ukazovalo podivne alerty 0.000 (viz. muj prispevek z 24.11.) ...

v nove verzi se mi PC zatim nezahltil, mam VT pustene 10 hod/den a i chyba s alertem 0.0000 se mi neobjevila ...

takze doporucuji vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pridávam sa k Tebe, Peter. Mňa to presne v tom istom čase (15:00-15:15) nechcelo pustiť na demo účet. Pôvodne som myslel, že je to chyba servera, na ktorom bežia demo účty, ale keď vravíš, že Ťa to nechcelo pustiť ani na live účet, tak asi bol problém trošku iný :S. Ešte, že ako nováčik, striktne dodržiavam zásady zadávania SL a v tomto prípade aj PT, takže po odstránení problému som sa už len mohol pokochať, ako ma systém "vyhodil" na PT :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No takze dnes CMS zase blbne . Asi od 13:00 ma to prerusovane odpaja a pripaja alebo mi to vobec nedovoli prihlasit sa a to idem na ostrom ucet. Uz vazne rozmyslam nad tym ze prejdem k OANDE kde taketo problemi traderi nepoznaju. Aj ked OANDA nema bohvie ake prostriedky na TA ale tie sa daju robit na demo VT ktore je neobmedzene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pacho:
skúsil si napísať na ich technickú podporu? Aj keď, ak je to tak ako píšeš, že to robia naschval, tak sa budú vykrúcať :(. Ja idem na deme a dnes to frčí bez problémov. Nemôže to byť spôsobené aj nejakými technickými problémami, ktoré majú s novou verziou VT? Možno tí, ktorí obchodujú na VT dlhšie, majú podobné skúsenosti pri prechode na vyššiu verziu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z toho je evidentné, že problém je na servery, na ktorom idú live účty. Prosím Vás, čo idete na live účte, informujte na fóre, či problém pretrváva, alebo sa opakuje, keďže sám som v štádiu založenia live účtu a rád by som mal akú-takú istotu, že takéto technické problémy nebudú najväčší problém môjho live obchodovania.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jj, jsou s tim na live uctu problemy. Taky premyslim o tom, ze bych se poohlidnul po nekom jinem. V okamziku, kdy se neco deje (napriklad dneska unemployment data ve 14.30), server me odpoji, a zpet se dostanu, az kdyz je 20 minut po. Navic mi to ted spadlo znovu. Mam toho plny zuby, nedokazu si predstavit, ze bych takhle obchodoval treba s trema lotama. To bych se mezi tim zblaznil strachy. Nemluve o problemech se stopkama, ktery jsme meli pred nejakym casem. Kombinace spadlyho dema a nefungujici stopky neni neco, co bych chtel riskovat :P
Na druhy strane je fakt, ze prez leto jsem se s timhle problemem nesetkal (nebo jsem mel stesti, clovek na tom taky nevisi porad).
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
Včera som mal s demom VT cez CMS obdobné problémy. Čo ma ale trápi ešte viac, dnes som zistil že na deme niektoré pokyny na obchodovanie boli ignorované. Na grafe pokyn zobrazil, ale v obchodných oknách a hláseniach o nich ani zmienka.Bud teda požiadavka odo mna neodišla,alebo moju požiadavku neregistrovali/ignorovali. Nevšimol si niekto niečo podobné? Skúste si porovnať dnešné grafy s hláseniami .
Ďakujem.
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam jeden napad. Niekto kto vie dobre po anglicky by mal zformulovat ceskoslovensky protestny dopis ktory by sme adresovali priamo na vedenie alebo niekomu dolezitemu aby sa spamatali. Mozeme sa tam aj vsetci podpisat. Alebo to kazdy poslat jednotlivo a tak ich zavali vela staznosti naraz. Zaroven by sme ich mohli upozornit aj na to ze na trhu su aj dalsi a spolahlivejsi brookeri. Kto sa na to da ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se mi po HODINĚ!!!! podařilo nalogovat. Odpojilo mě to, když jsem měl jednu pozici otevřenou a 11 entry objednávek. Teď nemůžu uvěřit vlastním očím, samozřejmě jsem v mínusu, ale taky dvě entry objednávky chybí. Celý průběh vyhlášení jsem sledoval na souběžně otevřeném Metatraderu a běhal mi mráz po zádech. Teď už mě to zase vyhodilo. Ani nemůžu zavřít obchody. To je shit!!!!

Já osobně hledám jiného brokera. Doufám, že najdu někoho pro Metatrader. Pokud by měl někdo tip, nechám si poradit.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem přišel díky "technice" CMS mezi 14,20-14,50 cca o 400 dolarů, nevím co se poslední týden děje, ale s tou novou verzí 1.7.7. mne opravdu ser... Zavolal jsem tam ať mi stopnou ihned dvě pozice, ten chlap musel mít asi bobky....Už jsem jim napsal i mail, jako starý zákazník, kde nejslušnější výraz byl f...Nikdy jsem obdobné problémy většího rázu neměl, proto jsem taky přišel k nim od ruských podvodníků s MT...Počkám co mi odpoví a jak rychle mi budou hradit vznikloiu ztrátu..
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...