Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

bachman: nojo, jenze kdyz to pak nechces delat naostro, tak to nema vyznam :P
Ja jsem dokonce obchodoval system, ktery me budto vyhodil na stopce, nebo na profittargetu. Stopku jsem neposouval, proste to bylo bud anebo. Na demu parada, ale v realu jsem to nebyl schopny unest a vystupoval jsem z pozic predcasne, coz udelalo z dobre vydelavajiciho systemu prodelecnou zalezitost :))
Kdybych na to mel nervy, fungovalo by to skvele.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to dzink
já nevím jestli to patří sem, ale nedovedu si představit, že by někdo po 14 denním demu jet rovnou naostro
a pokud chodím do jiného zamestnání, dostanu se k tomu zkoušení třeba jednou dvakrat za tyden
takže jsem rád za připomínky týkající se rozdílu mezi demo a ostrým obchodovaním
zatím mi to vychází tak, že díky tomu, že jsem soft neuměl ovládat - dostal jsem se z 10 000 na 3 000 (demo!)
ted už se hlídám a nedělám fatální chyby a došplhal jsem na 7 500,- . Snad se to naučím :-)
chodím k tomu ale nepravidelně a tak max na hodinku, takže jen sklapuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all demo-users: Pokud se vám bude zdát, že "Profit Display" vašich oblíbených trading systémů ukazuje horší výsledky než je obvyklé a nemáte (jako já) k dispozici live verzi, pak vězte, že to může být i tím, že demo VT "nenatáhnul" celou svou možnou historii svíček i když ji máte nastavenu na maximum - tedy 2048. Na VT chatu (resp. CMS) mi bylo sděleno, že "Live a Demo systémy jsou odděleny a více dat je obvykle dostupných v live. Price History Lenght udává maximum zobrazitelných barů ovšem tento počet nemusí být dostupný". Já v tuto chvíli mám maximum kolem 2000 svíček pouze na tickovém a 1-minutovém grafu :-( Grafy s vyššími timeframy mají jen 1000 - 1300 svíček :-( Takže další omezení pro backtest systémů a navíc jsem na to přišel až teď :-(( Můžete si nechat spočítat svíčky jednoduchým trading systémem, který přikládám (soubor přejmenovat na .vttrs a importovat) - nic netraduje, jen spočítá svíčky a "Inspectem" na poslední (tedy nejnovější) svíčce vám ukáže jejich celkový počet. V tuto chvíli v mém případě: EUR/USD 1min = 2002 a EUR/USD 30min = 1063. Prosím nějakou dobrou duši s Live VT, aby to vyzkoušela a napsala jak je na tom. Díky.

383

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedá se nějak ve VT zařídit automatické logování? Myslím aby to zapisovalo vstupy a výstupy pozice, které můžu uložit třeba přes pravé tlačítko když klepnu na okno Activity log. Ty logy, které to ukládá v adresáři Logs je jen změť nicneříkajících znaků. Enable logging v General properties zdá se nic neprodukuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Môžete mi niekto poradiť? Lišta na ľavej strane (Navigator), kde sú možnosti Tool apod. mi síce ostala, ale celé menu z nej sa stratilo. Ostali mi v strede len ikonky na zmenu typu grafu (sviečkový, čiarový apod). Táto lišta sa teraz nedá ani zminimalizovať ani zmaximalizovať. Jediné čo mi umožňuje je len zavrieť ju krížikom, ale to mi zavrie celé VT. Potrebujem preinštalovať celé VT, aby sa mi táto lišta sfunkčnila?
P.S.: So záujmom sledujem nie len na tomto vlákne, diskusie o AOS. Keďže som na PC laik a rád by som zvládol tvorbu týchto AOS, viete mi poradiť odkiaľ začať, aby som pochopil a postupne zvládol tvorbu vlastných AOL?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant,
traders´ range je tzv. obchodníkovo rozpětí - kolik pips jsi ochoten přijmout skluz při plnění příkazu. Pokud tam necháš nulu, trváš na tom, že chceš aby tvůj příkaz byl vyplněn přesně za cenu, kterou jsi zadal. Pokud tam zadáš nějaké číslo, může být tvůj příkaz vyplněn za cenu o tolik pips nižší nebo vyšší.
Each tick co - znamená, pokud to dobře chápu, kolikrát má dát AOS signál, aby opravdu vstoupil do pozice. Někdy máš falešné průrazy trendu a alert ti dá signál třeba jen dvakrát, čtyřikrát... Je ovšem fakt, že někdy dostaneš signálů čtyřicet, vstoupíš do pozice a ono se to mrcha zrovna otočí... :) Člověk si nevybere.
Co se týče mizerné english, jsme na tom asi stejně; já už u toho šedivím půl roku (výhoda je, že mi už nemá moc co šedivět... :)). Kousek manuálu jsem ale už přeložil, takže to pošlu do vlákna programování VT. Není toho moc a je tam dost chyb, protože jsem to zatím neměl čas zkontrolovat, ale je tam základní info o programu a asi polovička programování indikátorů. Asi to bude rozházené, protože je tam spousta obrázků a Word se s tím moc neumí poprat. Chtělo by to strčit do PDF, ovšem nemám Acrobat Distiler, takže tak... ;)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...