Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

díky spolupráci nicku gogo 100 a díky laskavosti finančníka zveřejňujeme první česko-slovenský :) překlad manuálu k VTtraderu na adrese: www.financnik.cz/pdf/VTmanual1.pdf
Přeloženy jsou první dvě části, tedy celkový popis a obecné ovládání platformy a Indicator Builder. Poslední část, Trading systems builder, zatím na překlad čeká...
Doufám, že mezinárodnímu překladatelskému týmu odpustíte drobné chybičky :).

Ať slouží!

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dute,
budeš se divit, ale podle tvé definice jsem rovněž "intuitivní" angličtinář :). Právě takovéhle překlady, které jsou užitečné a ještě člověka celkem baví, jsou nejlepší cestou, jak svou mizernou jazykovou vybavenost zlepšit. A ono je to potřeba, protože ty hromady informací na různých světových fórech... :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DarkMan:
problém bude asi niekde inde. Nech na tej stránke spravím čokoľvek a skúsim čokoľvek, jediné k čomu ma to pustí sú podmienky a pravidlá pre diskutujúcich a po mojom potvrdení (Accept) ma to opäť hodí len na zoznam diskusných vláken. Dokonca aj keď kliknem na Log in ponúkne mi to podmienky diskusie a následne späť na zoznam vláken. :( Dokonca mi to neumožní ani dať si poslať nové heslo resp. password.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...