Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

foglik Napsal: ------------------------------------------------------- > detroit: > > Já to říkám furt, reinstall jen v nutných > případech No prave jsem si rikal ze to radsi preinstaluju predtim nez tam budu davat Tradestation abych to mel cisty a nemusel dlouho resit zadny problemy s Widlema ;) > Zkoušel jsi starší verzi NT7? Na druhou stranu, > přechod na TS taky není špatná volba, alespoň díky > těm problémům nebudš mít dilema. Starsi verzi podle me nainstalovat nejde, ono si to vzdycky stahne samo tu nejnovejsi pri instalaci. Nebo to jde? Porad mam stejnej problem, nezobrazi se mi zadny grafy at delam co delam. Zkousel jsem reset DB, repair DB, stale nic. Posilam screen. Zajimavost je ze data platfoma ma, to je videt vpravo nahore v Control Center, jsou tam hodnoty bid, ask a last. Ale graf je prazdnej, bez svicek. Neni to poprve co mi Ninja tohle dela. Stalo se to uz vickrat a vzdy na uplne jinym pocitaci, takze fakt zahada. .

26459

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit
A ještě mě napadá...nemůže to být těmi daty od Kinetick ?

Máš v PC zaškrtnutou funkci ....Server Telnet ?
Najdeš ho v ..Start/ počítač/ovládací panely/Programy a funkce/zapnout nebo vypnout funkce systému Windows/Server Telnet.

Já když jsem tohle neměl zaškrtlé tak jsem měl s připojením taky problém...Jsem u IB a i data mám od nich a vše šlape no..

Měj se..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balian Napsal:
-------------------------------------------------------
> detroit
> A ještě mě napadá...nemůže to být těmi daty od
> Kinetick ?

Podle me ne, protoze data platforma ma. Je to videt vlevo nahore (v minulem prispevku jsem spatne napsal vpravo). Navic Kinetick jsem zkousel uz jen ze zvedavosti, jinak to musi jit na external data feed a na tom se mi taky nezobrazi nic, i kdyz v control center ceny mam.


> Máš v PC zaškrtnutou funkci ....Server Telnet ?
> Najdeš ho v ..Start/ počítač/ovládací
> panely/Programy a funkce/zapnout nebo vypnout
> funkce systému Windows/Server Telnet.

Dik za tip, telnet jsem doinstaloval a porad nic.

Na podporu pripadne napisu, uz jsem ten samej problem s nima resil pred vice nez rokem, pak dam vedet cim to bylo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odinstaloval jsem NT a nainstaloval znova, tutez verzi a vse je v poradku. Tak se asi nikdy uz nedozvim proc to predtim neslo. A to jsem si myslel ze instaluju verzi novou, protoze mi Ninja hlasil tu aktualizaci. To jsem jeste ale nevedel ze on naslepo hlasi aktualizaci i kdyz clovek uz tu nejnovejsi verzi ma. Jeste nez jsem to odinstaloval tak mi hodil tuto hlasku ohledne databaze, treba to bylo tim, ale zajimavy ze predtim ji nehazel a stejne se grafy neukazovaly, takze ja fakt nevim :) .

26464

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Detroit:
No to je ale hezký obrázek. Pochybuju, že máš na počítači uživatele "-". Takže asi NT nějak nedokázal detekovat aktuálního uživatele, pod kterým se NT spouští. Takže bych zkusil "spustit jako správce" a podobný legrace. Nebo pak aktualizace .NET frameworku, kterej to používá. Ale teda až příště, až se ti to stane ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RomanB52 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Detroit:
> No to je ale hezký obrázek. Pochybuju, že máš na
> počítači uživatele "-". Takže asi NT nějak
> nedokázal detekovat aktuálního uživatele, pod
> kterým se NT spouští. Takže bych zkusil "spustit
> jako správce" a podobný legrace. Nebo pak
> aktualizace .NET frameworku, kterej to používá.
> Ale teda až příště, až se ti to stane


Bez obav, to je jmeno uzivatele ktery jsem si vybral dobrovolne. Nerad pouzivam skutecny jmeno jednak kdyby mi notebook treba odcizili, ale hlavne a predevsim proto ze takhle se s tim mnohem snadneji pracuje. Kdykoliv potrebuju neco delat ve svym domovskym adresari, snadno se mi do nej leze skrz C:\Users, jelikoz pomlcka je v abecede pred vsemi ostatnimi pismeny takze muj hlavni podadresar je vzdy prvni v poradi, a kdyz delam treba veci v prikazovy radce tak se to dobre pise, atd.. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Ahoj, riešim práve presne tento istý problém.
Skúšal som CQG, aj kinetick a pri oboch sa spojím so serverom ale systém nemá od neho informácie, teda tiež mám miesto grafu bielu plochu.

skúšal som aj
- reset DB
- repair DB
- restart NT....
aj server telent a nič nepomáha.
Vie niekto ako by som to mohol vyriešiť?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, riešim podobný problém ako pred časom detroit...v NT som skúšal dáta aj od kineticku aj od CQG....pri oboch mi platforma ukáže, že je spojená s dodávateľom dát, ale dalej sa nič nestane...miesto grafu mám bielu plochu a dáta sa nenačítajú. Skúšal som už aj - reset DB - repair DB - restart NT aj server telnet ale nič nepomohlo. Vie mi niekto poradiť ako sa dostať k dátam a môcť začať robiť bactest?

30235

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...