Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim: prosím o pomoc mám pripojeno na market replay otevru si graf např TF 03-11 , dám prehravat ale nic se nedeje na tom okne kde je replay se načítá čas od 06:00:00 až po 15:30:00 se nic nedeje potom se graf zacne načítat až po 22:30:00 a potom se zase nic nedeje az po další den 15:30:00 a tak porad dokola , a když to presunu na okne v replay na další den 15:30:00 tak s emi vymaže to co už se načetlo tedy muj dotaz zni : 1. jak udělat abyse prehraval replay jen od 15:30:00 do 22:30:00? zkoušel jsem i session manager jak je popsan v prechozich strankach ale nic
2. jak udělat to abych měl už nějake usečky v grafu predtím než se začne vykreslovat replay ? protože kdyz dam ten trh tak je prazdno do te doby nez se zacne vykreslovat a tedy indikatory jsou samozrejmě pozadu porotže potřebují nejake usečky abyse mohly vypočítat

Děkuji za odpověd a zároveň se omlouvam, ale vždy hledam než se zeptatm a na tohle jsem bohužel odpoved nenasel.

M_A_R_A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Dobrý den,
mám data pouze v Market Replay a chtěl bych si zakreslit S/R úrovně jak to popisuje Petr při IM analýze za delší časový úsek. Jak otevřu graf(denní) např. 2 měsíce dozadu? Do 60 min mi to jde postupně načíst , ale včetně nočního obchodování(24/7) to se mi zdá dost nepraktické, možná to jde jinak. Používá někdo Market Replay i na Intermarket analýzu, nebo si musím opatřit historická data jinde? Zajímají mne trhy NQ, YM,TF,ES.
Jelikož jde vývoj i zde rychle dopředu, jsou nějaké možnosti pro data jako byl Zen-fire nebo Opentick?
Stačí link jestli je to někde již popsáno:-)
Děkuji
Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luboši, mně se tohle stává, když mám notebook připojený k monitoru (velkému), a v něm si tohle okno posunu někam do rohu, aby mi moc nepřekáželo. Když potom zapnu NT později a nemám notebook připojený k monitoru, okno se mi tam taky nezobrazí a je někde úplně mimo plochu. Může to být jedna z příčin, nic jiného mě nenapadá.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Caute,
vyzera to ze sa daju stiahnut data len do jedneho roku stare,
poteboval by som NG od roku 2009 ak by niekto mal, staci level 1,
pripadne ak niekto vie ako sa daju stiahnut aj starsie..,
mne to pise... there is no replay data available for inst/date,
ale instrument aj date mam v poriadku...

diky

M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Tož už také migruju na NT7. Zlatá 6.5-ka. No co se dá dělat, jisté výhody to má ale od šití horkou jehlou to ještě nevychladlo takže ty kurvítka bude nutné nějak překousnout než je na základě stížností odstraní.

Takže znovu k tomu REPLAY oknu:

u NT6.5-ky platí to co jsem psal v příspěvku výše.

U NT7-ky už okno REPLAY není vidět ani na liště s tlačítkem Start ani v Task Manageru (WinXP(Pro)).

Zato visí neminimalizovatelně nad Plochou a ani jí se nedá překrýt takže pokud je potřeba přerušit replay a dělat chvíli něco jiného, bude stále otravovat pracovní plochu.

Proto ho pak každý bude strkat všude možně jen aby to nepřekáželo protože i jen nechtěné ťuknutí do jeho datumu znamená vygumování všech grafů s nutností najíždět je znova od začátku.

Když už je tedy úspěšně z nějakého důvodu schováno a není k nalezení tak postup jaký stačil u 6.5-ky viz můj příspěvek výse tu (NT7) vzhledem k popisu výše v tomto příspěvku již nefunguje - a proto jsem vymyslel jiný způsob jak ho jednoduše dostat do nepřehlédnutelné oblasti obrazovky:

- stačí na Ploše Obrazovky přes pravé tlačítko myši vynutit vlastnosti Zobrazení Obrazovky (lze i přes Ovládací panely - Zobrazení) a na kartě Nastavení přepnout Kvalitu barevné hloubky na jiné číslo, zmáčknout Použít a následně na dotaz zda "Chcete používat toto nastavení" zadat "NE" nebo počkat pár vteřin do vypršení času a tak se také obnoví původní nastavení Obražovky - čímž se nám ale s úspěchem většina oken která byla byť jen částečně mimoň nasunou celá na viditelnou část Pracovní plochy včetně okna REPLAY NT7. Ničeho jiného se tento postup nedotkne, nepřerovná a nic nezmění. Odzkoušeno na WinXP-Pro.

Ještě bych rád připomněl jednu užitečnou věc pro Replay data z NT6.5 a zradu DOOMu NT7 viz:
www.financnik.cz/forum/read.php?7,182327,193575#msg-193575
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...