Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Život tradera v Algarve: report #3


Doporučené příspěvky

menard,

a) ztráta nebyla nějak zásadně vyšší, než byl plán. Tj. určitě to není o tom "to pár měsíců žehlit" jak píšete.
b) jak víte, obchodujeme portfolio IC složené ze strategií, které se řídí a které se neřídí. Tj. vše má své plusy a své mínusy a nikdy jednou strategií nemůžete vychytat jen to nejlepší.

Nicméně toto není diskuze do otevřeného vlákna - svůj dotaz prosím případně rozvíjejte ve VIP opčním vláknu.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj,
fakt příjemný článek. Když člověk do sebe dere ty data, grafy, statistiky..., tak tohle docela osvěží mysl.
Takový ten zpomalený přístup k řešení čehokoliv je asi dost podobný všude na jihu. Nějakou dobu jsem kvůli práci žil na Kypru a mohu to jen potvrdit. Vše se řešilo s úsměvem a vše se nějak udělá, hlavně nic nehrotit...na počátku to působí příjemně, ale ve finále, když člověk opravdu potřebuje něco vyřešit (úřady, banky...) tak dostávaly nervy zabrat.

Ale chodit většinu času v kraťasech a čuchat mořský (oceánský) vzduch má fakt něco do sebe :-)

Pumlitch

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Již při čtení tohoto článku (mimochodem alespoň pro mě mimořádně motivujícího - takže, Tomáši díky) mě velmi zaujala zmínka o akciových spreadech. A nyní se toto objevilo jako novinka i v nabídce kurzů pořádaných finančníkem. Chtěl bych se proto Tomáše zeptat:
Jaký minimání účet je pro tento způsob obchodování potřeba?
Jaké průměrné roční zhodnocení účtu je možné běžně dosáhnout?

Díky a hezkou sobotu :-)

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> radkon

Dovolim si reagovat na Tvuj dotaz. Zalezi to hlavne na portfoliu, ale je to kazdopadne spis zpusob jak stabilne vydelavat penize za cenu "nizsiho" zhodnoceni. Ja ocekavam 30% - 50% rocne a zacinam s kapitalem 15 tisic dolaru, coz samozrejme na vydelavani na zivobyti neni - pro prvni testy je to ale podle me v poradku. Muj plan je dostat se na kapital okolo 300 tisic dolaru, pak uz se z toho da zit. To je ale kazdopadne plan dlouhodobejsi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...