Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Market Aukce - principy a obchodovani


rossi

Doporučené příspěvky

@Slavo
moc děkuji za zájem a odpověď, ale k překrývání volumového a písmenkového profilu jsem se nedopracoval. Stáhl jsem si tvoji verzi (4.0.11), na 07: Prices Per Row (tick) ......zde měním číslice, ale tím jen zvětšuji a zmenšuji písmenka v písmenkovém profilu, ale neovlivňuji překrývání. Nevíš prosím, co bych mohl ještě vyzkoušet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 395
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zase ahojte:

Tak vo stredu som sa vrátil z dovolenky čiže som obchodoval len včera a dneska. A musím povedať že prichádzam na to aká je úzka hranica medzi ziskom a stratov.. Robím chyby trademanagemente a to ma stojí vela profitov. Včera short pred reportom BE úplne zbytočne potom to išlo dole nervy tak som tam strelil odveci short bez logického SL takže SL:D Dneska opäť odveci BE mimo štruktúru potom nastal prepad do shortu. Len sa z toho poučiť neostáva nič iné.

Suma sumárom namiesto +8% mám za dva dni -1,5%:) treba sa poučiť...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravim,
velka skoda, ze ste prestali postovat. Tiez sa zaoberam tymto stylom obchodovania + to chcem obohatit o DOM a T&S, aby som zvysil pravdepodobnost, ze sa trh po mojom vstupe pohne mojim smerom. Skoda, ze je tu tak mrtvo, snad sa to este ozivi. Uprimne som rad, ze ludia zdielaju co vedia, pomozu inym a zaroven sa mozno nieco naucia od inych.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...