Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

tom_czr: To je nejlepsi prispevek co jsem tu za posledni rok cetl, opravdu moc diky. Jednak jsem se zasmal jak nikdy a navic je to svata pravda. Nechci argumentovat o tom jestli maji volby na trh vliv nebo ne, mozna ze maji, ale rozhodne to nebude tak ze by traders vnimali jednoho kandidata jako signal pro short a druheho pro long, jednak to je subjektivni, a kazdy ma sveho favorita, navic jsou oba uplne bezmocne loutky, ktere jsou ovladany nadnarodnimi bankeri, a tudiz, ktery z nich to vyhraje je uplne fuk, hlavne ze ho maji pod kontrolou aby jim to dale sypalo v jejich nesmyslnem systemu statnich dluhu a pujcek, ktere nikdy nebudou splacene. Jinak ja dnes vidim na svem grafu volume identicke jako vcera, rozdil je tak 5% a to povazuju za zanedbatelny rozdil. Navic krasny trend, viz screeshot... Pardon za off topic, ja jen reaguju na prispevek ktery me dne opravdu potesil, kdyz jinak jsem uplne psychicky "down", tohle mi dodalo silu se nahlas uprimne zasmat.

20846

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

aldamild Napsal:
-------------------------------------------------------
> a třeba zrovna tem divergencím moc nevěřím, hodně
> se mě stavá že 2 e mini mají namířeno div dolu a
> jedna nahoru. tudíž spekuluji nad tím že ta jedna
> bude následovat ty 2 a prd...


No to mas tak, ono se nema divergence sama o sobe povazovat za signal, proto z toho casto jak rikas je "prd". Chce to mit uz jinak funkcni system, konkretni vstupy a pak je jen podle divergenci jen filtrovat (priklad).
Tolik jen teorie, jinak ja beru taky divergence temer vsechny, pokud se mi tedy libi a splnujou urcite podminky. Musim si to sam potom nejak upravit, a pouzivat je napriklad jen v zonach, nebo ve spojeni s jinymy prvky TA, ale zatim na zkousku beru vsechny, ostatne je to jen demo, takze na statistiky se to hodi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je fakt ze jsem taky ocekaval ze Obama=Uptrend, ale co je nejdulezitejsi ze jsem ocekaval trend a to se vyplnilo.Po delsi dobe jsem chtel jed opet Live ale tesne pred obchodovanim jsem se rozcilil(zahodit telefony:-) proto jsem sel jen demo. obchody:1. BE+2, 2. 11 bodu, 3. 9,75 bodu.
Ale proc pisi zajimal by me Vas nazor jestli se trhy uz vice rozjedou ci si myslite ze to byla dnes jen vyjimka a trh se bude zase drzet v nizkem rozpeti.Zajimalo by me jak na to nahlizi ostatni a jake obchody kdo dnes udelal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
ak dovolíte pridám sa k tunajším prispievateľom.
Dnes som spravil môj prvý live vstup na NQ. Výsledok SL 3 body.
Samozrejme, že môj otestovaný plán šiel bokom, videl som veľký pohyb nadol (50 bodov), vravím si - zveziem sa, síce mimo plánu ale bude to príjemný bonus. A o 17:50 som vstúpil do shortu :)

Inak vstupujem na otočkách, po prerazení trendovej linky za podmienky, že situácia sa odohráva na SR úrovni - tie zakreslujem podla 15 min. a vstup realizujem na 2 min. grafe. Jediný indikátor mám EMA34, ktorý musí byť nad/pod v čase vstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...