Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Honza K. preco pure luck? ja takto nacasovane vstupy aj vystupi robim pravidelne.
Peter_M ale tretia korekcia je vecsinou konciaca, ak to vezmem z pohladu wedge co s radostou pouzivam, tak pri tretej korekcii sa uzatvara, dochadza k vycerpaniu. tj tie silne a agresivne pohyby do smeru aktualnej pozicie, potom sa trh otaca.
Na tvojom grafe to je vidiet tak isto, kazdy vstup ktory si robil predchadzalo vycerpanie,.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> Honza K. preco pure luck? ja takto nacasovane
> vstupy aj vystupi robim pravidelne.

Kolik procent obchodů máte tak, že vás vemou na tick přesně (+ max 1 tick nad cenu) a pak prudký reverz s tím, že si tam už nedojdou? Dále kolik procent obchodů máte, že došli přesně na cenu, ale nedostal jste fill nebo jste měl partial fill?
Pokud byl PT 6 bodů a ne SR úroveň podle předchozího high, tak mi přijde jako hodně velká náhoda, že tento PT zrovna tak přesně vyšel na SR úroveň a byl filled.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Honza_K Se musim pridat... Proc pure luck ? Kdyz ma nekdo nejaky system a styl kde obchoduje podle daneho trhu, tak je to celkem bezna vec. Sice neobchoduji NQ (momentalne), ale prikladam obchody ze 17.12 na YM. Nekdo muze rict ze jsem mel 3x pure luck... ja rikam ze vstupy i vystupy byly velmi logicke ciste a proto vsechny dopadly tak jak dopadly. Kdo chce a otevre si graf YM na timeframe 4 RB z toho dne a zmensi si ho tak aby byla videt cela seance od pulnoci tak zjisti, ze prvni vstup je prorazeni PB z cca 13:00 ktery zacal v 11:30. Cena sla znovu atakovat peak po otevreni v cca 9:20. Druhy vstup je prorazeni tohoto bodu (prvniho PT) a vystup pobliz HoD. Treti vstup je prorazeni tohoto bodu a vystup je muj standardni PT pro YM na tomto timeframe, protoze vim jak silne tyto signaly jsou a kolik jsou schopny dat PT. Pro kontrolu pridavam jeste obchody i ze vcerejska... Postup a logika je stejna, jen ten treti obchod.. byl jsem silne presvedcen ze tam dojde k prurazu (staci se podivat co tou dobou delal TFko na minute... TaG s korekci a utokem pres 200$ na LoD se vznikem DB) ale nechal jsem v klidu svuj planovany PT. 5x ze 6 obchodu vystup +/- na otocce nebo nejakem CG apod. Proste je to takovy system... takze tak. At se dari Rob99

21357

21358

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. nebavme sa o vstupe na tick presne, bavme sa skor o chytani vrchola/dna trendoveho alebo swingoveho pohybu.
Na tick presne nevstupujem, ale casto sa mi podari vstupit na 1 bod presne na NQ co su 4 ticky a hned potom sa trh rozbehne hore.
Ale z pohladu ze mam PT 6 bodov a neviem preco tam vystupujem to mozeme povazovat za pure luck, takze uznavam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...