Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Peter0508

Zdravim

2V pattern som zaradil do mojho OS vyhradne iba situaciu ked pred nou predchadzal zlyhavaci famir, 1. korekcia na novu stranu CCI a prave taka nastala - signal 2, lenze EMA34 nebolo predtym pod 204 cize je to diskutabilne, pravdepodobne by som ho nezapisal. Ostatne 2Vs som uplne vylucil, cize prvy signal urcite nie

Dalej po 2V nasledoval 0V 1. ZLR fakeout typu B - ja som sa zameral na pattern 0V a momentalne testujem trigger, ak by bola entry na -100 cross smerom hore, fakeout B - to znamena, ze trh sa uplne otocil

Potom odraz od EMA204, EMA34 necrosslo 204 smerom dole, na EMA34 potom pattern ktory nazyvam 0/100 famir (trosku inak ako 0/100 finwin, 0/100 famir je moj zlyhavaci pattern - famir +-35 na CCI50, cross 0, CCI14 cross +100 smerom hore - long), silna situacia ale v tomto pripade diskutabilna pretoze EMA34 je uz davno nad 204 a ani nebola pod nouq

2V 1. korekcia na novu stranu, popisany vyssie, zdrave CCI bez divs

pre mna signal c 3 - 0V cisty setup, jedine blizko HOD, pri mojom predbeznom trade managemente (este som ale netestoval) pravdepodobne posun SL na 1/2 keby sa vytvorila reverzna usecka na tejto SR, ktora sa ale nevytvorila. Takyto trade management na HOD/LOD chrani proti obratom na tychto SRs a zaroven nepripravuje o obchody, ale ako hovorim zatial som to netestoval mam to iba nasledovane a zatial cisto hypoteticky ako jedna z moznosti.
Pekny 0V setup - nazyvam ho CCI14 ZL/100 HD - skryta div voci predoslemu swingu s tym, ze predosly swing CCI nad ZL a vstupny swing CCI14 pod -100, velmi pekny setup

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trigger znamena vstup, v tomto pripade trigger na pretnuti 100 na CCI14, cize trigger 100. Fakeout znamena vstup po ktorom sa trh ihned otocil a vyhodil sl. Ja prave testujem vstupy do 0v patternu na 100 cross na cci14, na prekroceni nulovej linky to je uz pomerne neskoro. Vsimni si ze hned po prvom 2v patterne hned po otvoreni sa cci 14 dostalo pod minus 100 a crosslo ho smerom hore, cize ak by bol vstup na tomto trigger-e, tak sa trh hned otocil, cize to je fakeout aj z toho dovodu, ze k platnemu 0v patternu na zaklade prekrocenia nulovej linky nedoslo - a toto nazyvam fakeout typu B. Fakeout A je taky, ked po vstupe na cross 100 pride maly pullback, ktory vyhodi SL a potom pride opatovny test pri ktorom uz CCI14 prekroci aj nulovu linku. Sorry neuvedomil som si topredsa sa jedna o moju upravu finwinu, kde sa zameriavam len na 0v pattern.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok Dave, znamena to ze na prilozenom grafe by si vstupoval napr. na close svicke o 16:24 alebo uz o 16:16 kde je ale EMA34 pod? Jaky je vlastne rozdiel medzi Ov a 2v, nie vsetko som sa este docital a vsetko nie je len tak verejné, pochopitelne. Doporucil by si knihu "jak se stat intradennim obchodnikem" kde by malo byt viac o finwin? Co hovoris na ten vstup o 17:06? Robim testy na playback, nie staticky graf. Dakujem.

21412

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sice neviem na zaklade akeho patternu by som mal vstupovat, ale ak by sa cisto hypoteticky jednalo o pattern 2V alebo 0V, tak EMA ja moc neriesim; momentalne testujem moj OS bez EMA pasma, ale uz som ho otestoval aj s nim; existuju aj patterny 2V a 0V kde este EMA34 moze byt na opacnej strane 204, ale na zaciatok by som odporucal koncentrovat sa len na patterny do jasne etablovaneho trendu podla EMA, tzn. ak short, tak EMA34 pod 204 s jasnym sklonom. (tieto pokrocilejsie patterny sa tusim vyucuju na emini 2 kurze, ja som sice ziadny neabsolvoval ale po istom case skumania finwinu pride na to clovek aj sam)

Co sa tyka toho screenu, je tam protitrendovy pattern 0/100, ja som ho vylucil, ale v tomto pripade je to celkom presvedciva situacia - trh 3 nasobny test LOD, potom cervena sviecka s dlhym knotom a odraz. Co sa tyka toho 2V kde si vstupil, ako som povedal 2V som vylucil z mojho ,,arzenalu,,; nie je to hlboka korekcia k EMA34 a CCI50 je velmi vysoko - po takomto vstupe moze nasledovat pullback; na zaciatku dna cca 15:50 0V pattern, celkom pekny - pravdepodobne prva korekcia CCI50 k nulovej linke

Co sa tyka tych knih tak ja by som skor odporucal druhu - Kompletni pruvodce ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnesni ranko, diky novemu TS web rozhrani, se da obchodovat konecne odkudkoliv, uzky ranni range, strategie fade extremy, peknych +70 na dvou obchodech, kazdopaden se tesim na otevreni protoze po brutalnim propadu po uzavreni trhu v patek se daji ocekavat pekne pohyby, takze ready steady go, at se dari v novem roce 2013 a hodne profitabilnich obchodu.

21413

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Trade Station nove web rozhrani, v nouzi
> postacujici, samozrejem velice jednduche ale pro
> muj styl vyhovujici.


Tradestation web trading ještě není úplně hotové a pokud vím, tak je zatím k dispozici pouze pro SIM účty, nedá se tedy přes něj obchodovat. Alespoň v mém případě vidím pouze SIM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K,

me nastesti poslali mail, dve moznosti live a sim, jestli chces dej kontakt preposlu ti to. Mozna si me vybrali jako testovaci mys:-) kazdopaden rozhrani funguje celkem dobre, ma sve mouchy ( neulozi posledni nastaveni takze treba zadat znova pri delsim odhlaseni ci znovuspusteni na novo vse qute co te zajimaji, obcas peken liny ( dava za vinu pripojeni) ale ja za nej rad, porteboval jsem nasekat 10 RT pred koncem roku, takze mi prislo vhod.



Dear Client,

We are excited to announce the launch of our new, completely redesigned web-based trading platform. This powerful yet easy-to-use platform is a great solution for traders who need to access TradeStation while on the go, from a Mac, or when blocked from downloading TradeStation due to firewalls.

The new TradeStation Web Trading Platform can be used with all the leading web browsers, and includes the following key features:


All-in-one trade ticket. Easily place trades from a fast, intuitive interface.
Streaming real-time market data. Get a clear picture of market action as it happens.
Customizable chart analysis. Get the power of TradeStation charts right on the web, with customizable intervals, EasyLanguage indicators and symbol linking to other web trading tools.
Advanced quotes. Get an advanced symbol watch list with real-time data and EasyLanguage indicators.
Real-time account management. View current position, order and account balances with a single click.
Multi-asset support. Trade stocks, options, futures and forex from the same intuitive web-based interface.
Instant symbol search. Find symbols quicker and easier than ever before.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...