Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Ahoj Gladiator028,

Tymto si mi vniesol svetla presne tam, kde som ho potreboval, VELKE DIK!!! A ze Ross je nieco extra, hehe, nie, nie....na teba sa nechyta ;) Nerozmyslas o vydani nejakej knihy??? Zaujem by bol urcite obrovsky, aspon v ramci ceska a slovenska :) Naozaj este raz dakujem, lebo toto som potreboval "pocut", tak nejako som ten range aj chcel zobchodovat, len mi unikali detaily, tak napr. SL by som volil urcite zbytocne o hodne vacsi...

nech sa dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mirahut.
podlemě se nemusíte bát,NQ je akový,že většině obchodníků měsíčně vydělá od 300-800.Já tedy nejsem žádný profesionál,ale tradingem se už živím.Dlouhou dobu jsem se snažil "vyždímat" z trhu 1000usd/měsíčně,ale nikam to nevedlo,smířil jsem se s malým profitem a uvědomil si jednu velice důležitou věc,že peníze se tvoří v multipozicích.Nevím jak velké máte měsíčni výdaje,ale při 2 kontraktech už je docela dobrý výsledek.A co se týče slipu záleží jak vstupujete,NQ dokáže někdy pěkně skákat a mívám občas skluz na vstupu 1 bod,jinak většinou 1-2ticky,ale já to dělám takto:vstupuju marketem a mám nastavený PT a ST a to jestli mám skluz nebo né,je mi v podstatě jedno,PT a ST se odvíjí od vstupu,ale je pravda,že občas mě to vyhodí na ST.
S limitním příkazem nemám žadné zkušenosti,tak určitě vám poradí někdo zkušenější.
Docela chápu vaše pocity,že je profit celkem malý,když se většinou píše o profitech kolem 1500usd,já jsem s tím taky hezkou dobu "zápasil",ale mohu vás ujistit,že 500usd je zcela v pořádku.Hlavně se snažte přiblížit backtestovým výsledkům :)
Hezký den Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirahut:

Abych se podělil o své zkušenosti: Na NQ jsem začal obchodovat od začátku října, dohromady tak 15 obchodů. Ve svém OS vstupuji do pozice STOP příkazem a vystupuji LIMITem. LIMIT už sám o sobě dostat skluz nemůže a u vstupů jsem za tu dobu nedostal ANI JEDEN skluz v plnění (navíc vstupuji v prvních cca 15 minutách po otevření trhu - volatilnější období). Takže pokud vstupujete také STOPem, tak se vůbec nemusíte bát, že při jednom kontraktu by vám skluzy jakkoliv výrazně znehodnotily OS.
Pokud používate MARKET příkazy, budete se muset zeptat někoho jiného :)

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Gladiator"28" ;) Ja som z tvojich znalosti normalne hotovy- AJ JA CHCEM!!!! ;) Prosim ta, nemohol by si spomenut nejake materialy, v ktorych si nazbieral take mnozstvo informacii?Joa Rossa mozes vynechat, to je jasne :) Ja mam prave problem s hladanim signalov na dennom grafe a naslednym predpovedanim, ktorym smerom sa trh vyberie a tak skor len "typujem" na 3, 5 10 min. tfkach, tam vidim signaly velmi jasne! Na identifikovanie trendu podla denneho grafu vyuzivam len DT, DB, hranice kanalov a trendove linky, nic ine tam akosi nevidim :( Este by som sa ta chcel spytat, po ktorej nohe v range si si "isty", ze ide o range, lebo to chcem obchodovat shortovo do longu a naopak, len som si isty, ze ide o range az vtedy, ked sa sa to chyli k prerezaniu a to uz je dost neskoro a zbytocne potom musim pri prerezani volit vacsi SL, uteka mi pekny zisk a ked je to falosne, dost ma to rozculuje :) Prikaldam screen z NQ(je starsi, mal som vela prace...) chcel som si to tam hodit takymto sposobom, no nakoniec si vzdy pockam len na to prerezanie....Ak by si mi mohol vyznacit tvoj potencialny vstup bol by som ti velmi vdacny, co uz vlastne som za vsetky informacie, ktore si mi poskytol(mohol by si sem hodit aj svoje cislo uctu,nech sa mozeme ti, ktorym sustavne pomahas aj nejakym sposobom revanzovat ;) ), po ktorej nohe do toho vstupujes ty.... Dakujem a prajem vela uspechov, aj si ked myslim, ze ich mas aj na rozdavanie ;)

10823

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK, triezvejší pohlad na tento trh získaš na 10 min grafe, príliš veľa úsečiek na nižších Tfkach oblbuju už to aj ja opakujem do zblbnutia..... :) Moje hlavne materiály su tisicky hodín grafov , porovnávanie a zakreslovanie formácii . Niektore formácie som používal pod svojím pomenovaním kým som prišiel na to, že to má aj oficialne pomenovanie ktoré sa používa... ;) Gladiator028

10826

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...