Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik:
ted myslis ten screen ze 17.8. ? no SL davam pod/nad support ci resistance, max. 12ticku ale optimum 8-10ticku. Proto se mi libi ty tvoje vstupy, kdy si muzes dovolit podstatne mensi SL. Tech 12 uz je na hrane. Zatim, ale ladim system a postupne hledam. Chci mit tak do pul roku funkcni system a zacit zlehka a znovu Live :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všichni
Prošetl jsem toto vlákno, ale nikde jsem se nedozvěděl sumu, kterou je schopen dobrý obchodník z těchto trhů dostat.
Dělám si momentálně back testing, a došel jsem kprůměrné sumě 250dol/měsíc na kontrakt. Připadalo mi to tošku chudé, takže jsem se pokusil více filtrovat obchody. Postupně jsem se dostsl k 600dol/měsíc na kontrakt.
Zajímá mě ale, kam až se mohu posunout a jde li to ještě vůbec (abych se nesnažil dále vylepšovat zbytečně).
Je to dobrý nebo špatný výsledek
Díky za odpovědi
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PTomi
Pokud máš na mysli trh NQ, tak 600,./měsíc není pro začátek vůbec špatné. Jde o to pořádně se na NQ podívat. Je to trh, který se častokrát hodně vrací, aby tě vybral na SL a pak se znovu rozjede. Takže je dobré si počkat na retest.
Nevím jaký systém používáš. Já osobně jedu PA, a s tou se na tomto trhu dá udělat mezi 2000-3000,- $/měsíc. Samozřejmě dle volatility trhu, a vyspělosti tradera. U NQ je však přes jeho velkou točivost velká výhoda v tom, že s poměrně malým SL cca 50-70,- máš hezkou RRR.
Takže když to shrnu. Chce to máknout na tom, a pak se můžeš dostat na 2000,-/ měsíc kontrakt. Je to průměrně 100,-/den, což je u NQ velmi reálné. Podívej se kdy máš nejsilnější signály a na ty si počkej. To je vše.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď nemám 3000,-/ kontrakt. Zatim ješte pracuji se svou psychikou, takže je tam tak 30% chybných vstupů.
Jinak dělám 1-3 obchody denně. Dle situace na trhu. SL mám 2,5-3 body, profit z tradu 5-10 bodů, Takže RRR 1:2 - 1:4, dle situace. Fígl je v tom počkat si až trh dá silný signál Silný signál prostě vidíš (máš to nakoukáno). Jinak je tam zbytečně moc vstupů. Osobně považuji 2000,- / kontrakt/měsíc za velmi solidní výsledek na NQ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PTomi:

Na backtestu jsem se na NQ dostal na průměr 670USD/měsíc (1 kontrakt) a to s pomocí patternu 2V a 0/V.Max.2 obchody za den.Chtěl bych se dostat na cca 1.000 USD/měsíc.Přemýšlím o přidání ještě jednoho patternu.Budu rád, když napíšeš jak se Ti daří dál.

P.S. System PA - Price Action,neboli cenové grafy.Na servru jsou k tomu pěkné články

Ladas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...