Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj lapaz,
tak konečne som sa dostal k PC a tak pripájam nejaký komentár k tomu môjmu obchodovaniu. Ako som už spomenul NQ je vhodný i pre začínajúcich traderov nakoľko nie je až taký dravý ako napríklad TF a hodnota ticku je 5 dolárov. Takže sa tu dá pracovať i s nižším SL. Obchodovať môžem až po 20:00h, čo som zo začiatku bral ako mínus, ale postupom času som zistil že pre začiatočníka ako ja to má i určité plus. Na začiatku obchodného dňa je síce trh živší a dá sa "zarobiť viac", ale to už musí mať človek trh napozeraný a musí vedieť čo robí. Kdežto večer je to tempo o niečo volnejšie (ak nie sú nejaké zásadné reporty) a taktiež mám prehľad čo sa dialo v priebehu dňa a čo by sa mohlo udiať večer. A čo sa týka mojich vstupov, nemám nejakého konkrétneho favorita medzi paternami, ale nakoľko o 18:00 chodia amíci na obed tak sa cena dostane najčastejšie buď do CG alebo sa utvorí trojuholník. Takže to sú najčastejšie formácie, ktoré v tomto čase vyhľadávam. A ešte k tomu RSI, ktoré mám v grafe, ako som už spomenul ako takú barličku. Skrátka ak sa RSI nachádza vo vypredanej oblasti okolo 30, tak viac dávam pozor či ísť ešte na stranu short, alebo si radšej počakť na signál do longu. To je asi tak všetko čo by som ti k tomu mohol povedať. Takže ti prajem úspešné obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Gladiator28!

Prepac, ze ti odpisujem az teraz, ale minuly tyzden som mal velmi hekticky nakolko som mal tu v UK nejaku navstevu zo Slovenska....az vcera som sa dostal k PC prvy raz na viac, ako 30 min., v minulom tyzdni som stihol akurat tak zarobit aj vdaka tvojej predpovedi, co mi dodalo sebavedomia a vyclenil som si nejaky cas na dennu senasu v onen den ;) Od vcera riesim problemy z mojou platformou(NT) a tak ti pisem az teraz. Uz mi je trapne ti velmi pekne dakovat stale, ale nemam co ine povedat, len, ze TI DAKUJEM VELMI KRASNE OPAT za tvoje screeny a pohlad na trh, naozaj s to velmi vazim, DAKUJEM!!!

Nech sa ti dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ale mam kamarat!!! Uz som ju zacal podavat dalej, pre par znamych som "Gladiatorom" ja a ohromne ma to bavi, asi som mal byt ucitelom ;) , aj ked si davam velky pozor na to, komu pomaham, lebo v minulosti som sa za pomoc dockal len zrady....ale to uz nepatri do tohto vlakna...

Este raz velke DIK za vsetko a nech sa nam dari obom ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte chalani, tak to tiež teda čumím (tu) a ja sa tu plácam s drobnými :). Takže prikladám graf s mojím dnešným obchodom, prezmenu na 3 min grafe. Vyzerá to trochu divne, ale videl som tam i trojuholník i CG. Vstupoval som na hrane trojuholníka a SL som mal na poslednom swingu, čo bola zároveň hrana CG (20 USD). Vystupoval som na CC z vyššieho TF.

10978

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, aby som upresnil, nejde o analízu trhu ako takú a nieje ani podstatné či tam trh dorazí dnes alebo o týždeň ide o to že ak sa trh dostane do vyznačenej oblasti bude sa v tom kanáli s velkou pravdepodobnostou hýbat hodnú chvíľu teda je tam avízo pre long s držaním SL vo vyznačenej oblasti. Prikladám ešte jeden screen ES kde je vidiet že náhody neexistuju a dna a vrcholy trhu su vopred určené.....to len aby ste mali o čom rozmýšlať.... ;) Gladiator028

10979

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...