Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak, Možný vstup 1. - obchod jsem nebral, protože trh narážel na S/R úroveň. Navíc, i kdybych vstoupil příkazem market, pro úspěšný obchod bych musel být vyplněn přesně na close ( což by se nepodařilo a dostal bych horší plnění až 2-3 ticky ). Obchod by tedy skončil ztrátou. Možnost druhá by byla vstoupit za limit na stanovené ceně, ale jak už jsem psal výše, trh se odrážel od S/R. Nakonec ji prolomil, ale pro mě bez vstupu. Ještě se dalo, z mého pohledu, vstoupit v 17:54. Ukázkový flip, ale už jsem neobchodoval. Moje smůla :S

16103

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, Dnes opet pomerne narocnej den. Nejdriv mi vsechno rikalo, ze je trh v downtrendu. Po 2-3. neuspesnem pokusu prolomit 2321 jsem pochopil, ze to asi bude jinak :)) Bylo tezke se po nekolika dnech chopu zmobilizovat a vzit pattern, ktery v minulych dnech totalne nefungoval. Dnes zafungoval a trh skocil az k High z premarketu ok 2339.00 Tam se otocil a tim pro me seance skoncila. Znam se a vim ze jeden vetsi pohyb denne v muj prospech dela veskerej profit. I kdyz dnes to po chybe v impulzivni transakci cislo 2 celkove skoncilo v lehkem "-" Zdravim

16129

16130

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak slibovaný screen, Dnes se mi seance nevyvedla. Není to díky ztrátovému obchodu. Ten byl v pořádku. Je to díky tomu, že jsem nevzal ziskový obchod. Promarněná příležitost je horší než ztrátový obchod. 1. - Můj dnešní jediný obchod. Signál 2V do trendu. Sice bez S/R, ale platný signál. SL. Ok obchod. 2. - Čistý signál po korekci navíc s návratem k low předchozího dne. Ziskový obchod jsem nevzal (td) a) nedostatečná příprava na obchodování. Pozdě jsem usedl ke grafům. Toto mělo za následek b) nekoncentrace na trhy a roztěkané chování

16139

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...