Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

No, spis se to odrazi od 1.34, ale jen udela korekci a honem zpatky do zajetych koleji. (Preci jenom to byl pruraz jako prase a hooodne dlouho trvalo, nez se trh rozhodl kam to posle.) Na 4H je pekna DBD supply. LONG (na delsi dobu) bude mit smysl az od te spodni demand. Ta prvni demand zona se mi vubec nelibi. Moc dlouhe knoty svicek a pri pohledu na daily se uplne ztraci. Co vsak muze, je to, ze odebere silu prodavajicim a potom hned pod ni je schovana takova malinka zona, ktera by mozna byla na maly protitrendovy obchod. Zaroven je to totiz break-out bar, takze ma vyrazne vyssi sance nez ta nad ni a je u kulateho cisla 1.34 Pri pohledu na daily je to ale jen RBR zona, takze pujde jen o kratky prototrendovy obchod. Osobne si myslim, ze nas doveze na tu 4H DBD supply. A pak honem na (modrou) DBR demand zonu. (Ale kdo vi, jak to nakonec bude, ze? :)

17066

17067

17068

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravim vsechny. Dnes rano v pondeli 31.10.2011 jsem zaznamenal, ze se mezi 2:25 a 3:40 delo neco zvlastniho na menovych parech s JPY a USD - USDJPY vyletl znicehonic z 75,60 na 79,50, podobne je to na GBPJPY, ale i na parech spojenych s USD. Mohl co to byla za koordinovana akce? Zajimalo by mne to z toho duvodu, ze bych si rad dal priste pozor na takoveto skoky. S pozdravem valesek

17603

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

iigis, ten responzivni long byl prave po tu TL, ano mas pravdu s tou mesicni value, ale hlavni je ted trend ne value, az nebude trend pujde se na value... to ze dnes je to kolem 40-50 je protoze je tam dnesni vpoc velmi ostre a uzka value celkem a taky tpoc tam je....

podle me veskery long je pro ted hotovy a jdeme short :) zitra by mela prijit silna shortova jinak budu prechazet do emergency modu kdy se snazim neco malo zlikvidovat a neprodelat...

jeden tip ti dam - nejlepsi vstup pro tu TL byl 1,3430 mrkni na tydenni profil minuly tyden a dojde ti to :) je to tam do oci bijici....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...