Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cashflowz:

Oandu pre nízky spread a ten spomínaný clearing v UK, jendoduchá net platforma a dobrá aplikácia do mobilu tiež potešili. Dal som aj na radu človeka z fóra. FXCM som skúšal ale to mi nevyhovovalo vôbec. No VSA už nerobím idem profili a orderflow ja cez oandu len exekujem 99% času som na NT s CQG datafeedom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Sinuhet, tak minulý týždeň si mal s NZD/USD pravdu, išlo to nahor, tak ak si ešte v obchode, tak gratulujem :). Na AUD/USD bol pre mňa platný vstup long na Pine ešte 30.1. Teraz som long i na AUD/JPY kde sa utvoril IN bar, dva dni ma trh skúšal z trpezlivosti keď cena išla proti mne, ale v piatok sa to už pohlo na sever. Podobná situácia je i na EUR/JPY a GBP/JPY.

18660

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj iigis

Píšeš že používaš brokera OANDA. Poslal som otázku ohľadom toho že ako je to s držaním ordrov cez noc keď má človek vypnutý PC že či ich OANDA drží u seba do na to vhodného vlákna ale asi si si ju nevšimol www.financnik.cz/forum/read.php?4,125634,207988#msg-207988 Vedel by si mi prosím ťa odpovedať ? Prípadne niekto iní ? :) Neviem dobre formulovať vety v AJ (inak rozumiem všetkému) a príde mi jednoduchšie sa spýtať na skúsenosť priamo nejakého užívateľa než brokera.

Sorry za OT a vďaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemožný:

Ordre držia oni vklude môžeš vypnúť Oandu platformu aj pc a ordre ostanú aktívne. Inak majú pomerne dobrú mobilnú platformu (ak máš andorid/ios/blackberry) keď sa mi nedá pri pc a už som v obchode tak to dakedy odmanagujem cez phone (ak treba zrušiť PT alebo posunúť a podobne). Ja cez noc nedržím ale pýtal som sa na to primo u OANDY takže tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet, ja to robím tak isto ako ty, čiže PT = RRR 1:3 minimálne 1:2 ak je v ceste nejaká SR a na BE posúvam pri dosiahnutí veľkosti SL. Niekedy, keď sa cena dlhšie prevaľuje na mieste, tak SL posúvam, tak ako pri poslednom obchode a ak by nešla mojím smerom, tak ušetrím pár dolárov. Ale večšinou sa snažím do toho moc nezasahovať a potom je výstup buď PT, BE alebo SL.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdárek Sinuhet, tak ako si vedieš v tomto týždni? Oproti pôvodným plánom na tento týždeň nám tam ešte pribudli dva vstupy a to na EUR/USD a GBP/USD kde sa utvorili pekné PIN. Tak uvidím či to dosiahne stanovené PT, na Eure už som na BE a GBP som zľahka pritiahol SL. No a u japoncov či už EUR, GBP i AUD už som pred finále, takže tento mesiac začína veľmi dobre :)

18703

18704

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...