Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Rogi, ALL:
všimni si, jak Tvůj SELL u druhého obchodu (nepovedeného) vytvořil perfektní intradenní S/R která se dlouho táhla celým grafem. - To jako příklad jak vznikají suporty a rezistence.

Tvůj 3. obchod měl končit (target) tam co jsi startoval šorta v prvním obchodě včetně reverz pozice a repete prvního obchodu neboť tím, že jsi tam target neudělal jsi vlastně šel sám proti sobě a tím skončil na Bé stopce. A pak jsi byl zřejmě "rozhozen" a jenom koukal jak to zase frčí dolů a přitom v prvním obchodě ses krásně vezl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogi: zdravim ... vidim, ze zkousis PA ...k tvymu dnesnimu prvnimu obchodu ... koukam na 30min tf a zkousim najit nejakej referencni bod k tvymu short na 827 ale nic moc pevnyho nenachazim ... co te k tomu vstupu vedlo?? Jiri S.: diky za zajimavy komentare, ze kterych muze cerpat kazdy ... ja urcite. ... ja byl dnes jak na houpacce kvuli spatnym vstupum ... dopol +50 a odpol na pozitivni nule (prikladam) zdar pajus

15856

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pajus: 1.tf 30´
2. vyvoj trhu v PREMARKETU mně vedlo dát STOP SELL na HOD
3. trh včera nedolezl ani k HOD a pak pěkně shortoval
a to mně k tomu vedlo :)

to Jiří S :
jo ten 3. vstup jsem počítal že z 90% se trh odrazí od HOD, spíš jsem zkoušel zda 1-2-3 a Rh je dost silné na to aby udělalo 2 body, no zatím se přesvědčuji že dobrá S/R je jak královna v šachu ;)

Hezkej večer kluci a All

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR
jaj. no tak to ano, mne sa to velmi paci. ja si to obcas aj pozriem znova a znova.
A funguje to, zarucene. verim tomu. Clovek potrebuje v nieco verit. Toto je uzasne na tom ze nadvezuje to na vzorec je myslienky vytvaraju pocity, pocity vytvaraju ciny a ciny vytvaraju vysledky.

Ja to vyuzivam denno denne.
tento mesiac v aprili som si dal za ulohu skoncit s nejakou ciastkou EUR na ucte , len tak skusam, ci to funguje.
A ono to fakt funguje, uz mam polovicku tej ciastky :D a to este neje ani koniec mesiaca xixi. a uplne bez namahy, zakaznici sami volaju a chcui objednavky za niekolko tisic eur.

Takze odporucam skusit to, za skusku nic nedas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger: No musela som sa nad tym zamysliet a ked som si vlastne prehrala moj zivot nazad, tak myslim, ze je na tom fakt zarazajuci kus pravdy... myslienky su neuveritelne silne.. ale nechcem tu rozvijat off topic, kazdopadne mi dal filmek podnet k dalsiemu zamysleniu (tu) Urcite si to pustim este viac krat, taky dobry pocit to navodi..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...