Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

iigis, dari se uplne v pohode. Samozrejme zalezi, jakou skolu chces delat, treba studovat poradne medicinu by slo uz hur. Ja ale studuju ekonomku, ted uz magistersky studium, a je to uplne v pohode. Popravde do skoly temer nechodim, jenom v tom lezim tak mesic kazdy semestr pri zapoctovym a zkouskovym obdobi, jinak mam volno. Dalsi vec ale je, ze rozhodne nejedu na cerveny diplom.. :)
Rekl bych, ze nejlepsi doba, kdy se do neceho takoveho pustit, je prave studium na VS. Clovek ma jeste nejakou podporu pri studiu a muze se soustredit jenom na tohle. Pokud nic nepodcenis, tak po vejsce nebudes muset resit problemy se zamestnanim.. Ja uz si tim na chleba vydelavam ted.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavle:

Ja mám tiež v pláne ísť na ekonomiku len rozmýšľam či dištančne alebo nie. Presne toto je môj názor ja som ale len tretiačik na strednej a tradeingom sa zaoberám cca 2 roky cez tieto prázdniny chcem ísť live takže som zvedavý ako to so mnou dopadne. Paper popri strednej stíham bez problémov teda tak by to malo byť aj s live. Uvidíme. Sledoval som vaše vlákno o rope a stým rossom ste to dotiahol pekne ďaleko niektoré obchody sú skvelé a mal by som pár otázok ohľadne výstupov ak to nieje tabu:).. ale to už idem do ropy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím lidi, tak dnes dokonce 2x vstup tzn. za duben zatím 8 vstupů a 3x SL 4x PT a 1BE (správně to nebylo BE ale jsem to ukončil +10 USD protože se trh nevykresloval dle plánu. Tak zvu Vás kolegové na zelé pivko (každy si platí sám u nás dnes dokonce čepujov červeno-zelený), když je ten zelenej čtvrtek. Ať se daří !!!

15899

15900

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger, petra

Dakujem len to ma ešte nepredurčuje ku konzistencií i keď čas na to mám. Konečne som našiel po 2 rokoch hladania v trhu zmysel a teraz už len papaer, paper, paper v lete live. Určite dám vedieť ako to so mnou vyzerá. Ale späť k trhom tento týžden bol pre mňa náročný vzhľadom na to že každý deň začínal ohromným gapom a ja obchodujem s pomocou SR tak to bolo náročnejšie ustál som to len v mínuse -110 z toho 50 mimo plán. Apríl je zatial 400+ no vela obchodov mimo plán kvôli ktorým som nebral platné signály. Je to len prvý mesiac paperu takže som spokojný učím sa odo dňa ku dňu čo je hlavné.

Nech sa darí iigis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Iigis:

good luck! Jsem též jeden ze studujících ;) škola a trading k sobě jdou velmi dobře. Kromě tohohle semestru jsem nezažil žádnou kolizi. Teď v letním jsem musel zařadit bohužel i večerní seanci, protože středy nestíhám, ale jinak oukej. Též studuju ekonomku a stíhal jsem k tomu ještě brigádu kvůli stabilnímu cashflow ;) a samozřejmě na party se čas taky najde ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sirix:
pravda, už toho na vyhodnocování je i tak moc to bych neudělal žádnej obchod kvůli samému filtru :) a bylo víc + znamének než - , díval jsem se na report před otevřením co bude a čas 16,00 jsem jaksi zazdil.

Pěkné Velikonoce a trajdeřkám pořádna jelita ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:
Som rád že v tom niesom sám. Uvidíme ako to všetko dopadne teraz sa sústredujem len na paper a to popri škole stíham bez problémov. v lete cez prázdniny by som chcel nabehnúť live aby som mal predsa len všetok čas na tradeing ( i keď už teraz tomu tak je). Je fajn že viacej mladých ludí už teraz myslí na budúcnosť a že nechcú naskočiť do povolania a zapojiť sa do stáda. Mimochodom ako idú obchody tento mesiac?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

duben je slušně ziskový, na druhou stranu tomu přispělo, že jsem stihl obchodovat jen pár dnů.. byl jsem týden pryč + Velikonoce a pár dní jsem musel obětovat kvůli škole.... takže nic moc měsíc pro obchodování, ale přesto těch pár obchodních dnů dopadlo dobře :-)

no a nyní se jdu radši prospat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar lidi, tak 9. obchod tento měsíc celkem 3xSL 5x PT 1xBE, ale nemůžu zkousnout zatím, SL= 100 PT=100 buď to nestihnu posunout,nebo jak dnes příchod navštěvy no furt lepší než mínus. Pokud to tak půjde dál třeba se dopracuji k tomu abych řešil už jen ty výstupy ;-) Ať se daří!

15919

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:

Ja idem zatiaľ len paper ale tento mesiac je tiež v pohode len minulí týžden bol dosť chaotický lebo na obchodovanie používam S/R zo včerajška a ten minulí týždeň bolo toľko gapov kt. sa ani nevyplnili že som na to len kukal a chytil som -60 mimo plán. Ustál som to -140 čo bolo v pohodke veľa som sa naučil. Dneska jeden obchod o 16:00 skončil na PT potom to bolo lenivé tak som už len sledoval čo sa vykreslí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi Napsal: ------------------------------------------------------- > Zdravím lidi, > tak dnes dokonce 2x vstup tzn. za duben zatím 8 > vstupů a 3x SL 4x PT a 1BE (správně to nebylo BE > ale jsem to ukončil +10 USD protože se trh > nevykresloval dle plánu. > Tak zvu Vás kolegové na zelé pivko (každy si platí > sám u nás dnes dokonce čepujov červeno-zelený), > když je ten zelenej čtvrtek. > Ať se daří !!! Tak jsem po dlouhé době zavítal sem na forum a dívám se na tvoje obchody ze ctvrtku 21.4. ... no schválně posílám svůj screen, na ten flip jsme snad vstoupili uplne stejne :)

15922

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...