Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Fid:
no tak vidis ze to ide, blahozelam. treba jednoznacne systemu verit a bodka. Inak pekny profit. 6,5 bodov na TF to je 650 USD , opravte ma ak sa mylim.

@Slavo:
Ku komentu o 16:00 som dospel z predchadzajuicich 3 sviecok, ze trh pojde s velkou pravdepodobnostou na SHORT ze sa teda otoci. a otocil sa.
(Z niekolko mesacnych statistickych testoch, paper a backtesting, mi vychaza ze dokazem odhadnut smer trhu v 95 percentach obchodov. V 5 percentach sa proste trh poberie hned k SL. ALE Technikou co som si nedavno vypracoval a tu popisoval , "profitovat aj na stratovych obchodoch" som aj z tych 5 percent obchodov urobil 90 percent ziskovych.
Tesim sa na vysledky z testov ked skoncim.) zatial si robim dalsie statisticke vysledky z backtestingu a paper a vychadza to slusne. percent profitable: 96,97 % Winloss Ratio (RRR): 1,4

Ano mam dost nastudovane vykreslovanie sviecok a spravanie trhu po psychologickej stranke. SU to veci ktore funguju vsade. Si videl dnes ropu :) len zasa pri rope mi vychadza ze SL by mal byt do 300 USD a to je hodne na zaciatok. Pri ES mi vychadza SL na 75 a to je prijatelne na zaciatok, preto sa sustredujem na ES a to bude aj prvy trh s ktorym chcem zacat potom live.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fid:
Tiez gratulujem, nic nevie potesit viac, ako vstup podla OP ze? :) Ja backtest spravim na par mesiacoch, chcem dolatit vystup druheho kontraktu, premyslam o uzavreti pri korekcii k EMA, alebo to risknem ci nedobehne az k LOW/HIGH dna , alebo ako vravi moj oblubenec Williams Let the profits grow, tak premyslam o uzatvoreni v 18:00 (pokial samozrejme nepride BE+1). Ale to by bolo cakanie na vacsie ryby a to neviem, ci mi moj mozok a chamtivost dovolia.

@Slavo: Kukam na LL/HH a po odrazeni od EMA (v pripade, ze mi uz trh neusiel), vstupujem. Psychicky mi pomohlo rozdelit ten SL (pred tym 100) na dva kontrakty. Ked ten prvy uzavriem na profite 50, tak mam hned lepsi pocit, aj ked je to vlastne len na zaplatenie komisie, tak s mojou psychikou to robi divy!
Vystupy zmaknute nemam, ako je vidiet aj na grafe :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger, už sem moc nepíši, ale tohle mně padlo trochu do očí a mám nutnost reflektovat na tvůj příspěvek. Win cca 98% s RRR 1:4 je skoro až nemožné uskutečnit v trhu, kde si cena dělá co chce. Skoro to už hraničí s tím, že nestojíš proti velkým hráčům, ale jen sám proti sobě. Takovou predikci pohybu ceny se systémem je nemožná. Pochybuji že bys mě přesvědčil o opaku..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marxtone
Som vedel ze pride reakcia podoba tvojej jedneho dna. Opat ludska mentalita nesklamala. beriem to, neodsudzujem.
Mimochodom nestojim o to niekoho presvedcat o opaku.

Prevazne pisem so Slavom, pretoze sme si pisali o tom ze nevie kde skonci, tak mozno ho troska chcem podpichnut a nasmerovat niekam inam. Ako sam sa vyjadril zvazoval tuto techniku.

Tot vse.

To ze tu dam vysledky backtestingu a paper robim len preto aby som ukazal ze ide to aj bez indikatorov, co som dokazal aj vcera prri rope v live paper a zverejnil som vysledky v realnom case ako trh prebiehal az kym som neskooncil lebo som musel ist prec.

A mozne je vsetko, tak ako je mozne vsetko v zivote. Kazdy je obmedzeny len svojim mentalnym a dusevnym postojom, inak dokaze clovek cokolvek.

A mimochodom, od tradingu chcem vela, tak k nemu aj pristupujem. Pretoze chcem pomahat 100vkami mil. dolarov rocne ludom ktori nemali to stastie ako ty,ja a narodili sa chori.
Povies si nemozne? ja ti hovorim ze MOZNE.

A uprimne, niekedy ti poviem tak ze mam taky pocit, jakeby mi pomahala v tom nejaka vyssia moc, ze mozno dosahujem take vysledky.... pretoze mam uprimny zaujem pomahat ludom tradingom.

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marxtone
Taktiez si vazim ludi co chcu pomahat inym a neje jedinym cielom ich uspechu kupovat si domy, auta, jachty a lietadla. A obohacovat sa len materialne. Najvacsie uspokojenie je ked clovek pomaha inym. obohacuje sa po dusevnej stranke tym ze pomaha inym. Trading je velmi dobry sposob ako to dosiahnut a ako som uz pisal minule, denne sa pohybuju na burze miliardy dolarov, preco sa nenaucit denne si z tych penazi nieco uchmatnut?

plne sa stotoznujem s textom hore na stranke

Není to ani špičkové vzdělání, ani genialita, co udělalo bohaté bohatými. Jsou to píle, odvaha, poctivé sebevzdělávání a vědomí vlastní jedinečnosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k to su vysledky z paperu, backtest robim od 1.04.2010 a to preto aby som si zhromazdil obrovske mnozstvo udajov ze strategia funguje. Paper robim este len par dni, zatial mam len zpaperovanych len 15 dni. celkovo 30 obchodov. ten win 98 a RRR1:4 su vysledky z paperu. Vies ze paper trva dlhsie ako backtest, ale zato pomaha vychytavat rozne muchy ktore sa pri backtestingu nedaju vychytat. A ako robim backtest? tak ze si odkrivam usecku po usecke (idem ako ide trh, len s tym rozdielom ze mi vykresluje hned hotove usecky) a prave preto robim aj paper aby som tie jednotlive vstupy a podobne viac doladil co sa pri backtestu neda. takze normalne odkrivam usecku po usecke, preto mi to tiez dlho trva kym zbacktestujem mesiac. Preto este neidem live, lebo mam za ciel zbacktestovat obdobie od 01.04.2010 do 01.04.2011 a zpaperovat 3 mesiace z coho mam este len 15 dni. To mi akurat vychadza ze do konca tohoto roka by som mal mat vlemi silne udaje a na druhy rok mozem ist live a overit ci to dokazem tak obchodvat aj v skutocnosti. Zmienil som sa o tzv pyramide ktoru si staviam. ma celkovo 5 poschodi. prizemie, teda prve poschodie su zaklady ktore som polozil minuly rok. su velmi silne. druhy poschodie robim teraz (na to som si stanovil dalsi rok, cize do konca tohto roka) tretie poschodie je zacat live a udrzat sa na trhu (alebo profitovat v tom lepsom pripade) stvrte poschodie je zvladanie psychiky a piate poschodie je profitabilny trader. takze prve a druhe poschodie 2 roky, tretie poschodie 1 stvrte a piate poschodie je to najtachsie - verim ze to ale zvladnem tiez tak do 2 rokov. Urobim preto vsetko. prikladam paper statistiky 15 dni co som spominal co uz iem tak povediac na osto paper a uz doladujem system k finalnej podobe. Lukas

15817

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,
díky .. pokud to jsou paper výsledky, tak klobouk dolu .. a fakt nechápu proč nejsi live ... 97% win, 1,4 RRR a 200 průměrný obchod je reálně stroj na peníze a 33 obchodů od 1/4 .. nic lepšího stejně nevymyslíš, už tohle je z oblasti hodně velký sci-fi .. min doporučuji si live aspon zkusit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...