Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vizmar:

naozaj nevidím zmysel v tom aby tu niekto ukazoval svoje equity. Práve by som to videl ako Slaughter že to môže pôsobiť kontraproduktívne. Zameraj sa na trh nie na to čo kto zarába takéto informácie skorej preskakuj keby si mám robiť ťažkú hlavu z toho aké majú ostatný výsledky (vid stranger.. tým netvrdím že je to nereálne i keď mám pochybnosti) tak by som si hodil slučku..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> miking dovolim si nesuhlasit.
> na ES som robil paper a na jeden kontrakt bol zisk
> za pol mesiaca cez 20 000 USD (zapocitane komisie
> aj sklzi)
> a teraz robim na NQ a prilozim ti jeden tyzden
> papera v tomto trhu. jedna sa o pre mna najhorsi
> tyzden zatial, preto ho sem prikladam.
> Je to trh NQ od 02.05 - 05.05.2011


Prosim Te, jaky obchodni system pouzivas a jake parametry Tvuj OS ma (tim myslim DD/win/pocet obchodu/R atd.)? Castka 20.000$ je extremni a Tvuj nejhorsi tyden na NQ je taky impozantni. Muj OS je zalozen na kombinaci FinWin/PA a obchoduju na TF 1min.Muj nejlepsi mesic me dle backtestu vychazi max. 3000$, ale v praxi budu rad pokud budu stabilne dosahovat 500$ az 1000$/kontrakt po odecteni slipu a komisi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdyz udelam rekapitulaci po tydnu LIVE tak:
-4 obchody 3 PT a 1 SL.
-po psycho strance se citim lip
- z obchodu lepsi pocit, no furt je co pilovat
- prumerny cil vydelku splnen
-blok z neobchodování na LIVE castecne odbouran, porad je to brano jako zodpovednost a ten strach a respekt tam asi furt bude

zadarilo se nekomu v 15,48 shortík?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
kazdy ma svuj kriticky bod a i kdyz jsem nafundoval ucet na 11 000 s tim ze 1000 ozelim (skolne), tak pri - 700 =blok na LIVE,prehodnocení situace a prekopan plan, zas bactest a paper, misto 40 strankoveho planu 4 strankovy :)
misto 3 trendových a 2 protitrendových - vidis co jedu a diky i tobe PetroSR, ze sis dala soc.zavazek :) a ted tyden LIVE, tak mne to vyhecovalo. Samozrejme ze bez + vsledku paperu by mne ty ani nikdo parem vol. tam nedostal.
Byla to 2 mesicni "pauza", denne na trzich a ........ uvidim zda to k necemu bude pravdepodobne,kdyz se dostanu k 10000 zas pojedu chvilku jen paper- nevim.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...