Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 7 způsobu, jak se nestát bohatým a úspěšným


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 72
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Je to tak, jak je napsáno. Mám kolem sebe lidi pozitivně naladěné a negativně naladěné a přesně vidím, kam se dostali a taky kam se dostat chtějí.. Ale taky bych řekl, že né každému je dáno do vínku být zrozen optimistou a jednat podle toho. Záleží na povaze, rodině, vlastnostech a otevřeností daného jedince, jeho zdraví a vůli něčeho dosáhnout a spoustu dalšího. Nicméně proč tomu trochu nepomoct. Takže, hezké ráno všem, udělejte si šálek dobrého espressa a mějte krásné ráno a přeji úspěšný start do nového týdne.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomas,

mam podozrenie ze si sa inspiroval na niektorych slovenkych internetovych forach :) Vacsina prispevkov splna tvoje body do bodky. Chvilu som sa snazil (v ramci nudy) prepasovat tam nejake pozitivne nazory a myslienku individualnej zodpovednosti, ale nema to zmysel, je to boj s veternymi mlynmi. Navyse ma tie nazory vzdy tak unavili a rozladili, ze som to uzavrel ako velmi negativnu skusenost a uz na ziadne "politicke" fora nechodim. Netreba riskovat infekciu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]yamato[/bold]

Ja nechodim na ziadne fora uz vobec, mam problem sa vobec s niekym sporit uz davno, okrem BBC a CNN si pozriem este sport, pretoze tam sa nestretavam s agresivitou. Agresivita v rozhovore, v nazoroch a vsade...a ta je dana rozdielnostou. Mozno niekto pozna knihu Takzvane zlo, kto by mal zaujem, je to vytah z vedeckej prace jedneho znameho etologia, sociobiologa. V tom case nanho padlo aj niekolko trestnych oznameni zato co zistil, napisal, zverejnil.
Kto rad cita, odporucam, ale mne sa to citalo velmi tazko. Ako vsetko asi : )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja chodim este na odborne fora, kde sa diskutuju odborne temy k mojim hobby, ale aj tam clovek casto stretne nazory typu neda sa, nejde... Clovek nadhodi nejaky napad a precita si rozsiahlu diskusiu o tom, preco sa to neda. Vtipne na tom je, ze moje myslienky sa s odstupom casu stavaju realitou, takze to zrejme predsa len slo... Ale politicke fora, to je des, nevycerpatelna studnica blbej nalady :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši,
přemýšlel jsem o tom, jak by bylo skvělé znát Vás osobně a pokecat si o všem možném.
Ale soudě podle článku, jistě jsme spolu už hovořili, a to asi před dvěma lety. To jsem měl názory přesně takové, jak popisujete :)
Teď se snažím přemýšlet jinak, už nějakou dobu, ale pořád cítím, že pod kůži se mi to ještě nedostalo. Stačilo si dát
úkol: týden si na nic nestěžovat. A mohu říct, je to nesmírně těžké. Pokud bych nechodil mezi lidi, tak by to ještě šlo, ale současný vymlouvačský trend má ještě hodně síly, a protitrendový pattern v myšlení mnohých je v nedohlednu.
Ale co bych to byl za budoucího úspěšného tradera, kdybych se jen tak vzdal, že? Děkuji za skvělé články.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


vyborny clanok...

presne takto to vyzera ked sa clovek stretne s ludmi, ktori nemaju zaujem uplne ale uplne nic zmenit a este sa utapaju vo svojom negativizme. pre mna to bol najpozitivnejsi clanok za posledne obdobie a vela znamych som si v nom nasiel.
radsej sa s nimi prestavam stretavat aby som sa nenakazil :-D
tak obrnit sa a ideme dalej.... (tu)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem článek dočetl celý. A upřímě jsem se u něj zasmál. V pozitivním smyslu. A taky jsem si uvědomil, jak dobrou výmluvu jsem si našel, že jsem tento víkend nedělal vůbec nic z tradingu.
Ale na druhou stranu, asi jsem ten odpočinek od "grafů" už potřeboval, a taky jsem nemocnej... (že by zase dobrá výmluva? :) ... je to težký boj s těmi mými démony...).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...