Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 7 způsobu, jak se nestát bohatým a úspěšným


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 72
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

To atari:
Jestly může tento člověk vydělávat ? - pro něj hrozí eště jeden parametr a to je jeho věk, není to žádný neuvážený střelec, třeba právě kvůly svému věku to zvládne. Podivejte se na statistiky nehodovosti, nejvíce bourají mladí řidiči, nejméně starší řidiči.
Uvidíme....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já myslím, že neuvidíme, ani o něm už neuslyšíme.... Prostě to byl jeden z mnoha, který to chtěl takto zkusit a nevyšlo to.
Ať zvedne někdo ruku, kdo za celý život jenom testoval a když už si myslel, že to má natrénované, tak si půjčil balík peněz, a vydělal za dva roky spoustu milionů. Já osobně tomu tedy nevěřím, že to někdo tímto způsobem dokáže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
při prezentaci zmíněného pána jsem se velmi dobře bavil a dal jsem si práci vidět vše znovu a přečíst i diskuzi, což bylo i úmorné. Můj závěr je pořád stejný, nedal bych ze svého ani korunu. V pořadu to bylo na místě, jde o reality show a sem podobná komedie patří. Nemohu tvrdit zda investoři rozumí či nikoli tradingu víc než já, ale třeba Ivan Pilný se zmiňoval, že s obchodováním komodit má velké zkušenosti. Není má věc soudit. Nicméně k samotnému pánovi, který se prezentoval jako trader. Sám čtu a mám v oblibě knihy, které pán přinesl, ale na schůzku s investorem, kterého mám přesvědčit, že můj produkt je jedinečný, bych nenesl knihy, které vychází po světě v milionových nákladech, ať již jde o Kiyosakiho či Williamse. Poster, který si dotyčný přinesl k prezentaci byl doslova okopírován z knih Kiyosakiho - špatně. Rovněž skutečnost, že pán neuměl ani správně vyslovit po pěti letech učení slovo "trader" mne rovněž zarazilo. Nakonec v samotné diskuzi zmíněný člověk reagoval způsobem, že má recept, kterým dokáže tuto zem i vládu naučit jak vydělávat a to mě utvrdilo v původním mínění. Ten pán je totálně "mimo".
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

I kdyby měl super systém, ještě neznamená, že to zvládne klikat live.

Před několika lety jsem jednomu velice úspěšnému papertraderovi peníze na trading půjčil. Zabýval se tím přes 3 roky a to full time! Měl dost našetřeno z podnikání, proto nemusel do práce a 3 roky trénoval celou US obchodní seanci papertrading. Občas si kliknul i live se svýma penězma - byl asi 20 - 30% v mínusu. Viděl jsem jeho super výsledky na paper = měl jsem přístup do jeho účtu. Rozhodl jsem se proto mu půjčit a to za skvělých podmínek, tak aby ho to psychicky co nejméně ovlivnilo:

Domluvili jsme se, že mu půjčím peníze a já za to budu mít přístup do jeho účtu, abych viděl jak obchoduje. Když by prodělal, tak mi nemusel nic vracet. Pár dnů trochu vydělal, pak udělal nějakou chybu a to ho psychicky položilo. Po dalších pár dnech prodělal postupně asi 1500 USD a pak to vzdal. A s tradingem skončil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano přesně tak. Takže to shrnu, a vrátím na začátek diskuze a k tématu článku.
[bold]Testovat systémy, a když už si "myslím" že to už umím, tak si půjčím mnoho peněz, a s představou, že do dvou let vydělám mnohokrát více "hodím" do trhu půjčené peníze a začnu live obchodovat. Tak to je podle mě další způsob jak nevydělat peníze.[/bold] (Dle mého názoru.)
A zvlášť když ani nevím, že u toho mám řešit nějakou psychiku a podobně. (A dotyčný pán to evidentně nevěděl - mimo jiné, a proto si myslím, že to je i případ tohota pána ze Dne D.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten "trader" ve Dnu D me osobne rozhodne take nepresvedcil... Ale je podle me blbost resit, jesi s pujcenyma penezma ano nebo ne. Kazdy je jiny. Mne to s nima napriklad nedelalo a nedela zadny problem. Pokud clovek, ktery vam ty penize pujcuje, bere celou zalezitost jako investici se vsemi riziky, ktere jsou s ni spojene, tak si myslim, ze to ani na samotneho tradera nejak enormne nezvysuje psychicky tlak. Navic osobne nejsem zastancem myslenky, ze bysme meli obchodovat s penezi, ktere si muzeme dovolit ztratit. V tomhle jsem zajedno spis s Larrym... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den!
Poprosil jsem o vyjádření jak někoho,kdo obchoduje s cizími penězi,tak toho co obchoduje s vlastními.
Výsledek mně nepřekvapil.
Pokud nedáte dostatečné záruky,nemáte šanci na jakýkoliv úspěch.Pokud je dáte,tak peníze dostanete.
V konkrétním případě tohoto pána je obchodování s cizími penězi naprosto a ihned vyloučeno.
Neboli se vůbec nevyplatí uvažovat o začátku.Nabídka je 85% zisku pro cizí peníze.
Srovnám li s 30% je mi to jasné.Standartní odměna je i méně než 30%.
Pro obchodování s vlastními penězi,ten člověk vůbec nepřesvědčí.Věří vůbec sám sobě?
Pro mně osobně ten pořad byla komedie a špatná reklama. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...