Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nabídka a poptávka - Supply and Demand


rusty517

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 504
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Georgie Napsal: ------------------------------------------------------- > d) Tržní sentiment se změnil a máme tady downtrend > revisited ... > > Tento propad eura za poslední dva dny byl > doprovázen korelací posilujícího Dolar indexu o > pouhý jeden bod! Na hranici 83 (nejbližší supply > D. indexu) je ještě dlouhá cesta (3 full body). > > Proto si myslím, že tento obchod bude > protitrendový. Nečekám obrat o 180°, spíše rychlý > obchod do protisměru pro nějaké zajímavé RRR. > Navíc je při pohledu na EUR/USD patrný Head and > Shoulders pattern, což koreluje s možností > hlubšího poklesu ... Tak obracím kormidlo a pro změnu očekávám korekci směrem vzhůru, právě kvůli dolar indexu a jeho "šplhání" na úroveň 83$. Tento pohyb vzhůru očekávám u všech měn obchodovaných s dolarem stejně jako u akcií a zlata.

19629

19630

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, tak nic nového, jen snad zopakování OE. Ale minule se mi líbila ta myšlenka s vyčerpáním nabídky/poptávky (viz screen). Jinak nějaké názory na společnou evropskou měnu? :) Já soudím podle zatím klesajícího dolar indexu a eura v měsíční demand oblasti nějakou tu korekci vzhůru. (Sním o shortu na 1.275, což je zároveň 50% retracement té velké krvavé svíce.) Ale to zřejmě chvíli potrvá ...

19681

19682

19683

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za tip, snažil jsem se to najít, ale Heron toho stihl dost napsat :) Nemohl by jsi sem dát link? Určitě nebudu jediný, kdo z onoho dokumentu bude čerpat ...

Jinak tady je můj názor na vývoj libra/dolar. (Ty supply úrovně vypadají opravdu k světu.) (tu)


(Zapomněl jsem přiložit screenshot)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já sice žlutý kov neobchoduji, ale domnívám se, že ta supply je až moc silná ... (Jinak to dole není ani náhodou demand úroveň, takže nejbližší longy, které nebudou protitrendové bych čekal až kolem 1450$.) Edit: Díky za pochvalu jendo, úspěšný obchod potěší každého, teď jen zařídit, aby jich bylo co nejvíc :)

19715

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Georgie Napsal: ------------------------------------------------------- > No, tak nic nového, jen snad zopakování OE. Ale > minule se mi líbila ta myšlenka s vyčerpáním > nabídky/poptávky (viz screen). > > Jinak nějaké názory na společnou evropskou měnu? > Já soudím podle zatím klesajícího dolar indexu a > eura v měsíční demand oblasti nějakou tu korekci > vzhůru. (Sním o shortu na 1.275, což je zároveň > 50% retracement té velké krvavé svíce.) Ale to > zřejmě chvíli potrvá ... Euro se odehrálo podle scénáře celkem slušně. Avšak britská libra jeví známky změny v nabídko-poptávkové nerovnováze. GBP/USD supply úroveň nesplňuje základní kritérium pro vstup, a to profit margin (3:1). Vždy, když trh udělá před danou supply/demand oblastí konsolidaci, je vysoce pravděpodobné, že ji trh prorazí.

19811

19812

19813

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...