Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nabídka a poptávka - Supply and Demand


rusty517

Doporučené příspěvky

já forex sice až tak nesluduju, ale z toho co jsem měl možnost vidět na pár webinářích se mi na účely o kterých tady povídáte jeví jako docela zajímavý saxotrader. Mají pěknou platformu a možnosti nastavení na vysoké úrovni. Podmínky založení účtu sice neznám, ale dají se dohledat u trimbrokera, kteří poskytují v naší oblasti (lépe řečno u našich sousedů v SK) jedny z nejlepších služeb v tradingu co znám!! Pánové Ižip, Beňák, Greguš i Plavec jsou do tradingu zasvěcení až po uši....určitě mi toto přirovnání prominou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 504
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

u onady jsem live neco pres 2 roky, muzu ji jen doporucit, jen za minuly rok neco pres 500+obchodu a zadny problemy, exekuce vzdy bez problemu, zavirani pozice take, velikost pozice si muzete nastavit tak jak vam to vyhovuje, treba i 2354Euro:-) samozrejme rozumnejsi davat nejake standartni castky. Oteverni uctu pres email behem 48h, ja fundoval prevodem z banky poplatky neco kolem 12e za celou transakci, vyber taky v pohode do 48h to mate na ucte, no nevim co jeste dodat snad jen ze platforma je dost spartanska, ale da se perfektne vyzit k exekuci, navic nedavno zavedli take MT4, takze k chartum a indi se da pouzit mt4. Navic vsechny limit oredery jsou u nich na servrech. Pravda behem duelzitych zprav roztahonou spredy posledne jsem videl neco pres 30pip ale vzhledem tomu ze zpravy nebochoduju tak me to neobtezuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Není to tak úplný offtopic, týká se to lepší možnosti využití S/D použitím set and forget. :) S menší pákou by mi to také umožnilo obchodovat širší zóny na vyšších tf a to se mi líbí. Akorát mi ještě není jasná jedna věc. Jak by to vypadalo v případě, že bych zadal vstup, SL a PT, vypnul počítač, ale pak by se cena dostala na PT dřív než na vstupní příkaz? Zatím jsem to řešil tak, že jsem zadal jen vstupní limit a SL a teprve po vstupu do obchodu jsem zadal PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumved: Nestane se nic, pokud cena protne nejdriv PT/SL. Prikaz se zadanym SL/PT funguji jako balik OCO. Ja myslela, ze se ptas na zadavani dvou ruznych pozic a OCO mezi nima.
Ja mam ucet nastaven tak, ze jeden pip = 1 dolar, dle sily zony se muzu rozhodnout, kolik minilotu nasazim. Na zone, ktere neverim, muzu jit klidne mikroloty , jen abych si overila, jestli je ma teorie spravna , nebo spatna.
Co mi chybi je analyza historickych obchodu, nevidim exekuce a SL/PT. Na tohle se da stahnout nejaky sript, ale zadny mi zatim nevyhovoval. Pokud nekdo ma nejaky tip, budu rada.
Jelikoz se ridim vetsinou 4H nebo 1H TF, tak spravy nejak neresim, spready jsou zatim cca 2 dolary. Rozhodne je to levnejsi volba, nez placeni (v mem pripade) NinjaTraderu.
Velice mi vyhovuje OrderManager, ktery mi hezky v cislech vypocita SL a PT v pipsech. Jak tady nekdo rikal, demo je neomezene, nastaveni se da kdykoliv zmenit. Podle mne to urcite stoji alespon za vyzkouseni. Ja na MT4 nejdriv nadavala, vubec mi nesedel, ale pak mne vlastne prinutil k set and forget metode a jsem velice spokojena.
Na obchodovani na nizsim TF (1M, 5M) je ale potreba mit nervy, co znam tradery, tak maji SL/PT jen psychologicky nastaveny a zaviraji rucne, ale mozna nejaky scalper, ktery pouziva jinou metodu nez S/D to dela jinak.
Dalsi nevyhoda je, ze clovek muze obchodovat jen na 1M,5M,15M,30M,1H,4H, daily, weekly, monthly grafech , pokud je na Metatraderu. Lidem obcas chybi 10M TF.
Pokud clovek chce zustat u Ninjatraderu, tak ten ted rozbiha spolupraci s dvouma forex brokerama.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Georgie: Stejny level tam mam nastaven uz nekolik dnu :) Akorat mam jeste vzdy tendenci ho davat na pip presne a ted mi to opet o ten jeden pip nevyslo. Musim si zvykat davat vuli nejen SL ale i limitu. Jinak, vypada to na pekny obchod. Ja jsem v shortu na eurusd, tak uvidime, co se z toho vyklube.
Hezke obchody vsem, zas se nekdy prihlasim.
Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR: Díky, to jsem potřeboval vědět a můžu se vrhnout na demo. Historii obchodů bych řešil zakreslením do grafu v Ninjatraderu a uložením obrázku.
Georgie: Tuhle zónu jsem měl také zakreslenou, akorát užší (na 1H tf) a i tam bych se vešel se SL. Ale zase jsem se dostal k počítači pozdě, když už se cena nějakou dobu vracela dolů. Takže další důvod, proč zkusit tu Oandu se zadáváním vstupů předem.
Přeji pěkný víkend a případné dotazy k Oandě už budu psát jinam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas, dnes zajimava prilezitost na eurusd, predchozi dva dny ustalily pokles, uz vcera jsem pozoroval na nizsich tf moznost ke vstupu do longu, ale z hlediska MM jsem nakonec nevstoupil. Jsem rad, ze pozice se uzavrela pred ukoncenim tydne. jen maly dodatek k jiz realizovanym pozici pres MT, staci skocit do historie prikazu a rucne drag and drop je pretahnout do grafu, zobrazi se vstup/vystup, umisteni sl/pt ...viz. muj screen. sorry za offtopic :) . hezky zbytek tydne R.

19053

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...