Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

Zdravím,
potřeboval bych poradit, jak v platformě SOL znovu vrátit původní nastavení oken. Podařilo se mi zavřít nějaká okna a nemohu přijít na to, jak je tam zase vrátit. Díky.
Druhý dotaz, vidíte v DOMu hloubku trhu např. u GCLV nebo YM? Mě to ukazuje hloubku trhu pouze u evropských futures jako FESX nebo FGBL.
Díky Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to mizuno:
1) Puvodni okna obnovis jednoduse pres File->Workspaces->Restore Default Workspaces. Doporucuju si aktualni zobrazeni ulozit, abys to pak nemusel nastavovat vse znovu. Jinak prace s okny je pomerne jednoducha, pres File->New si zobrazis libovolne okno (Chart, Quote atd.) a to potom natahnes na libovolne okno ve Workspace a chvilku podrzis. Potom se ti zobrazi, kam muzes okno pripnout..takhle si muzes postavit svuj layout presne jak potrebujes.

2) Nekdy pred par mesici zavedla burza zpoplatneni DOMu pro nove klienty, takze pokud to nevidis u americkych trhu, zrejme to nemas predplacene. V tom pripade kontaktuj p. Lembaka a domluv se s nim. Presnou cenu neznam, ale je to par dolaru mesicne, zalezi o jake podburzy mas zajem..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ale prosím tě, je to pořád ta samá stejná milionkrát obehraná písnička pořád dokola, když se zvýší volatilita, tak se graf zpožduje klidně o 10-15 minut, DOM má výpadky, atd...
že to teď funguje, k čemu mi to je, když chci vidět graf v reálném čase synchronizovaný s DOMem..., v DOMu je cena někde jinde, pak nakonec na pár desítek sekund zamrzne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
dnes u mě také data do SOLu netekla. I v minulém týdnu (vždy když je zvýšená volatilita) :-( Myslím, že se to může stát u každého brokera...ale ... :-)
To Vinnie: nerozumím tomu, čím myslíš kotace, grafy, linky...Pokud to souvisí s urychlením SOLu v době zvýšené volatility, mohl bys to prosím rozvést?
Díky moc...
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to LukeV: na te lice vložené výše to někdo řešil jsem viděl. Ale, obecně časem tam člověk dá více a více grafů, například do záložek v 1 grafu a kotací v té platformě. V určitý moment pak samotný počítač nemusí stíhat ten běh natožtak při té zvýšené volatitě pak. Dneska docela záhul dolů, co? :)

Super trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
ikdyž VOLUME na denním grafu v době po open v hlavní seanci asi třetinové oproti dnům z minulého týdne, tak mi SOL již hezky fungoval, nebyl žádný problém i přes volatilní úsečky na 1m.
Platformu jsem přeinstaloval a přešel na verzi 3.5.15.10 (v minulém týdnu mi to při přechodu na tuto verzi hlásilo chybu a pořád jsem měl 3.5.15.9). Třeba to je řešení i pro ostatní... :-)
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravim tak ja obchoduji přes sol ale jen demo zatim se mi to nikdy nesekalo,asi je to tim že je to demo ,ale mam velky zajem delat trading pres sol tet si setrim a obchoduji v demu no ale posledni dobou co čtu tak hodne lidi si stežuje na sekani opoždeni atd no je to blbi ale takove veci se stavaj,nemamate skušenosti jestly je velky rozdil mezi real a demo plneni a jestly nekdo zaregistroval to nestihani a dokazal by to zhodnotit demo vs real.plneni hlavne.
ja jsem se tak nedavno zamyslel nad rychlosti pc me se tet docela dost seka a mrzne to si řešim ale kamoš mi vykladal o nejakem hardiskou ktery je delany z cipu a prej je to rychlost a a uplne jina liga v rychlosti pc tak musim nekdy skusit ale to jen tak off topic. me sol vyhovuje hodne pekne se mi s nim pracuje to je pro me zaklad nejak sme si na sebe zvykli dekuji za rady a zkusenostni :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...