Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to marcossoft:

Zatím jsi nic neplatil, protože máš měsíční demo nebo spíš trial. Jinak pokud máš data od OEC, tak za Sierru budeš muset platit a to Sierre, kde si vytvoříš účet. pokud chceš FootPrinty tak nejvyšší verzi za 40 $ na měsíc. Platba nejlépe platební kartou. Jestli Striker nabízí jinou možnost s daty Rithmic nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po konzultácii s p. Lembákom a vysvetlení sa mi teraz tie komisie 6,42 vysoké nezdajú :) Môžem si sypať popol na hlavu. Stačí si len pozrieť, kde sú vaše zadané príkazy umiestnené pri ostatných brokeroch.
A po ďalšie, kedykoľvek som napísal p. Lembákovi na skype, odpoveď bola skôr ako by som samotnú otázku prečítal sám:))
Support je teda bezchybný a rýchly a plus v českom jazyku, čo pre začínajúcich je značná pomoc pri orientácii sa v odborných slovíčkach. Osobne pri vytváraní LIVE účtu by som sa osobne stratil v toľkom množstve papierov a informácii v nich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím snad budoucí kolegy,
již jsem se dokopal k otevření dema u Strikera a nainstalování SOL tradera. Do teď jsem na testy používal a tedy ještě používám NT u kterého jsem si na některé věci zvykl a rád bych je nastavil i v SOLu.
Prosím o rady ty co již používají SOL s tím co se mi nepodařilo vyřešit ani po dotazech na pana Lembáka:
Grafy:
1/ v NT jsem měl nastaven OHLC chart s tím že bull čárka byla zelená a bear čárka červená. V SOLu je sice tato možnost, ale natvrdo nastavená pouze u candles. Nevíte někdo jak to dát i k OHLC grafu?
2/ Pokud zadám příkazy v DOMu, tak ve grafu nevidím žádný čekající příkaz. V NT se objeví šipka s množstvím kontraktů a typem příkazu. V SOLu mám v možnostech "orders" zatrženo "working orders" na on. Objevují se mi pouze vyplněné příkazy nebo všechno, ale zadané ve grafu v "trade mode".
3/ Mám na hlavní obrazovce přidokované zmenšené grafy a ještě otevřené velké grafy. Když ve velkém grafu něco udělám (např. zakreslím čáru), tak se mi to v malém grafu neobjeví. Vyplněné pozice ano, ale zase u nich nevidím SL ani PT a to ani při zadání přes "trade mode", což ve velkém grafu vidím.
4/Lze nastavit šířka pravého odsazení barů od kraje grafu (margin) nebo je tam pouze ta jedna pevné možnost? V NT jsem si mohl šířku nastavit dle svého.

Všeobecné:
5/ V manuálu, který se dá stáhnout ze stránek Strikeru jsem našel možnost Rapid Order Entry, ale tento manuál je pro OEC trader a je tam kompletně jiné hlavní menu, takže stáří tohoto manuálu asi už bude. Jelikož jsem tuto možnost nikde nenašel, tak už to nebude možné nastavit?
6/ Když jsem se prokousal strategiemi, tak jsem zjistil, že u PT je možné zadat buď LMT nebo MIT, ale není tam STOP. To samá u "brackets", kde je možné SL jako STOP a PT jako LMT. Upřednostnuji vstupy pomocí STOP nebo MARKET.
U těch strategií MIT a STOP má de facto stejnou váhu (MIT je o 1 tick blíže, protože STOPem musí trh projít, ale MIT se stačí dotknout), ale u toho PT může LMT způsobit nesplnění příkazu.

Tak to je snad zatím vše. Při přecházení z NT jsem si myslel, že to bude jednodušší, když už jsem si NT nastavil.

Předem děkuji za rady
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych dotaz ohledně marginu. Pokud se mi u obchodu blokuje intraday margin 500 dolarů a rozhodnu se podržet pozici do dalšího dne, ve kterém okamžiku se mi blokovaný margin přemění na overnight. Je to přesně na konci hlavních obchodních hodin? A mají to všichni brokeři nastavené stejně? Pokud ne, tak by mě to zajímalo právě u Strikeru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...