Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Jestli máš nahraný takový kus, to znamená, že by si celý první měsíc v roce 2013 musel mít spuštěné PC a nahrávat, pak si myslím, že můžeš, ovšem pokud teda neexistuje nějaké omezení délky nebo kapacity nahraných záznamů, o kterém nevím.
V NT jde zpětně stáhnout historii pro market replay z datafedu poskytovatele, na kterého máš NT napojený, takže tam nahrávat nemusíš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

marcossoft:
Ptal jsem se před rokem na ty data pana Lembaka - jeho odpověď: je mozno na SOL propojit pres utilitu datafeed z E-Signal, ale tam uz to pak neni zdarma. Dalsi variantou je moznost propojit SOL se Sierrou: striker.com/striker_file/Portfolio/SOLwSierra.pdf nebo Multicharts: striker.com/striker_file/Portfolio/Multicharts_a_SOL.pdf a tam dat extra hist. data a tzv. mergovat s temi soucasnymi s SOL. Dalsi variantou je pouzit Ninju, kde to jde trochu dale ty data od CQG -- nicmene ta Nija v pokrocilejsi verzi (obchodovani z grafu, ATM prikazy, apod.) se musi platit vyrobci mesicne leasing nebo zakoupit licenci naporad...Ta Ninja lze registrovat zde: www.striker.com/platforms/ninjatrader.php


Me by zajimalo, jestli lze mit Sierra chart pouze na "divani" nebo le přímo v Sieře provádět exekuci příkazů (když je propojeno se SOL.) Má někdo zkušenosti?

Díky moc za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Len pre upresnenie. Je možné na SOL-u získať cca rok a pol staré dáta. Len je potrebné zvoliť graf napr YM a navoliť @YM. Potom niekoľkokrát presunúť graf do minulosti a stále sa odkryje staršia a staršia časť grafu. Ja mám jen v tom problém - ako je možné zastaviť graf. Ak si ho počas paper-u prerolujem späť akonáhle sa zmení cena skočí mi hneď na začiatok. Asi je to banalita ale v SOL-u robím málo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý den, mám stahnuté demo SOL a teď na něm testuji papertrading. Když jsem dnes sledovala grafy, zjistila jsem, že na každém počítači mi graf ukazuje jinak EMY, nevíte někdo, jestli nemám něco špatně nastavené nebo co jinak doladit?Obchoduji sice jen na jednom, ale celý papertrading dělám na svém starém PC a teď jsem si pořídila nový a zjišťuji, že je vše jinak. Děkuji

26848

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...