Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj

mám prosbu, jede někdo na placených datech od sierry a brokere má Strikera/Oec? Potřeboval bych poradit s nastavením propojení OEC a dat ze Sierry. V Sierre se mi placena data aktualizují, ale problém mám s tím, že přesto že jedou tak Sierra se sále chce připojit k Oec trading serveru, asi mám něco někde blbě nastavené ale nevím co.

Předem děkuji za radu

Jirka

omlouvám se že dotaz dávám ještě jednou, zatím žádná rada nepomohla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj
>
> mám prosbu, jede někdo na placených datech od
> sierry a brokere má Strikera/Oec? Potřeboval bych
> poradit s nastavením propojení OEC a dat ze
> Sierry. V Sierre se mi placena data aktualizují,
> ale problém mám s tím, že přesto že jedou tak
> Sierra se sále chce připojit k Oec trading
> serveru, asi mám něco někde blbě nastavené ale
> nevím co.
>
> Předem děkuji za radu
>
> Jirka
>
> omlouvám se že dotaz dávám ještě jednou, zatím
> žádná rada nepomohla

Gogo, moje rada je napsat panu Lembakovi. Pokaždé, když jsem měl sebemenší problém, okamžitě ho začal řešit a zatím vždy úspěšně vyřešil. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý deň.

Chcel by som sa informovať nakoľko som pomaličky v stadiu zasielania penazi do Strikeru chcel by som sa spýtať hlavne slovákov, či majú skúsenosti a hlavne aké s posielaním z VÚB banky. Zaujímalo by ma hlavne aké sú všetky poplatky na tému striker VUB a tiež ak chcem poslať napr 4000USD viem si o to tu požiadať aby mi tam prišlo 4000USD alebo viem iba požiadať o zaslanie cca 4000/kurzeurodolar EUR. Tiež by ma zaujímalo ak by som chcel začať obchodovať s 4000USD koľko je potrebné zaslať, čo stojí približne prevod ? poprípade platforma a pod. Ide mi tiež o to, aby som neposlal 4000USD a po zaslaní zostane na účte možno 3900 lebo niekde z účtu odišli peniaze naprvotné poplatky

Ďakujem dopredu za odpovede :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, moje zkušenosti se Strikerem a platformou SOL trader jsou takové:

+ Přímý kontakt s brokerem v českém jazyce.
+ Super demo.
+ příjemná platforma.

- Při velkých pohybech na burze mi vypadne při reálném obchodování graf, nejdou zadávat obchody (testováno na 4 různých strojích s třemi různými internety (VDSL a optiky) v různých lokalitách a na různých OS) což je průser jako kráva, protože utíkají $$$.

- Dneska 1.4.2014 dokonce nejedou některá data.

Měl někdo podobné nebo stejné problémy s touto platformou na reálném účtu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý deň

Som vštádiu zaslania finančných prostriedkov do Striker-u. Avšak moja banka ma straší, že poplatok za prevod bude veľký. Máte niekto prosím vás skúsenosti s prevodom ? Čo stojí cca prevod, lebo tá pani si netrúfala povedať sumu. Resp. viete o inej možnosti ako peniaze previesť. Prevod z VUB banky zo SR. Ďakujem za akúkoľvek informáciu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, co je to za banku, že paní se netroufla povědět sumu? Klientovi má sdělit cenu za službu a klient se sám rozhodne, zda je to pro něj moc nebo málo.

Nicméně stručná rada: Nevím, zda v SR také působí AirBank, ale převod z ČR do USA stojí z AirBank 200,- Kč (cca. 7,50 Euro nebo 10 USD) jednorázově, a to jakákoliv částka. Převod trvá max. 48 hodin. Levnější a flexibilnější banku jsem v ČR zatím nenašel.

Takže pokud podobná služba nebude k nalezení v SR, možná by se vyplatilo založit si účet u AirBank v ČR. Vše lze kompletně ovládat přes internet-banking a tedy i následně ze SR. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...