Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

firebit jak poznáš o kolik máš zpožděné data? Jen tak pro zajímavost, nějak mi to nedochází.
Jinak dnes má OEC fatální problémy, které už se neprojevují jen u Sierry, ale i u vlastních platforem a jejich klonů. Horšího poskytovatele dat člověk jen tak nenajde. Já zase po čase přecházím na Sierra datafeed, protože takový dobrodruh nejsem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradeři,
abych reagoval na poslední příspěvky - poslední dobou data a někdy i platforma od STRIKERa zamrznou, což není vůbec dobré. Stávalo se mi, že trh měl sílu a graf se vůbec nedokázal vykreslovat (v DOMu se cena pohybuje - někdy se neukazuje volume v DOMu, ale to mi je k ničemu, když je zamrzlý graf).
Graf se mi problémově vykresluje na 1m timeframe, na 3m +5m timeframe to je již lepší, ale i tak mi to vadí. Dnes dokonce spadla platforma a nešla načíst (cca 1h mimo provoz + 2týdny zpět stejný problém). Samozřejmě chápu, že se to může někdy stát (myslím třeba 1-2x za rok), ale v době výpadku, bych bral dva obchody - celkem asi 700 USD...což mě trošku čílí :-)
Martin Lembák mi psal, že chyba je na jejich straně a že ji odstraňují - to řeší jen ten dnešní výpadek. Neřeší mi to problém, že vykreslování dat je v poslední době opožděné oproti realitě a člověk třeba nestíhá posouvat SL, tak jak by chtěl...
Jedu emini RUSSEL, kde je od února hezká volatilita a vše se hezky hýbe a platforma prostě někdy nestíhá - ale nevím, zda zvýšená volatilita by mohla omluvit dané zamrznutí :-)
U STRIKERA bych zůstat chtěl, nikdy žádné problémy, ale pokud to bude pokračovat dále, tak je to na zvážení :-(
Mějte se.
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 hajdis: třeba v minutovém grafu si najedeš kurzorem na poslední bar a přečteš si čas, kdy se otevřel. A koukneš na svůj vlastní čas. Jestli to chceš přesněji, tak si dej x-vteřinové grafy. Anebo si zkontrolovat rozdíl času v momentě, kdy se začíná tvořit nový bar.

Jinak co se týče zpoždění, tak to imho nebude vlastnost jen posledního (posledních) updatů. Všímám si už celkem dost dříve, že občas uskočí lajna High nebo Low (položky High/Low v Current Profile) , ale grafu trvá nějaké vteřiny, než to tam doleze. Ovšem dnes to byl extra extrém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to firebit aha, no já používám Sierru a ta mi, pokud vím, informaci o tom, kdy začal bar neukáže. Naštěstí se ty chyby v datech projeví i jinak. Třeba tak, že chybí celý bar :)

to LukeV pan Lembák to vzal sice na sebe, ale problémy jsou opravdu na straně OEC a postihly všechny, kteří jejich data používají ať už mají brokera jakéhokoli. Takže problém nevyřešíš tím, že si najdeš jiného brokra s OEC a pokud bys přešel k jinému poskytovateli (i Striker nabízí jiný clearing, myslím s daty od CQG), tak se s tím asi vždycky ponese změna platformy, protože pochybuju o tom, že SOL bude umožňovat jiný datafeed. Možná se pletu, ale třeba ten clearing s CQG pro SOL určitě nepoužiješ, tam bys musel mít Ninju nebo jiný program.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hajdis:
M. Lembák psal, že by to v updatu mělo již být vše ok. Já jsem se SOL spokojený maximálně, ani siera mi tolik nevyhovovala :-) Věřím, že se to vše srovná a bude jako dřív. Přecházet se mi nechce už jen kvůli M. Lembákovi, jeho servis je opravdu nadstandartní:-)
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň.

Prosim vás. Chcel som nahodiť sierru podľa striker.com/striker_file/Portfolio/SOLwSierra.pdf alev okne service nemám OpenECry. Je potrebné vraj písať na podporu sierry (rada p. Lembáka). Máte s tým niekto skúsenosti, robili ste to už ? Ináč je používanie sierry zdarma ? Lebo na tejto stránke www.sierrachart.com/index.php?l=doc/data.php tak majú nejaké poplatky. Či sú to poplatky za niečo iné ?

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne. Čiže teraz to mám len na skušobnú dobu ? Zatiaľ som neplatil nič. Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, preto sa pýtam. Platí sa ako a komu ? Doposiaľ som používal SOL a chcel som využívať footprinty. Avšak s pomocou Deltra Trader sa mi zdalo, že posun na ďalšiu sviečku nebolo na SOL a DT naraz. Akokeby bolo spomalené. Tak som chcel sierru a skúsiť to tam. Teraz však neviem.

Ďakujem za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...