Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

CO ma problem s platformou ci datami s percentami?
Ked nemas k mojemu alebo akemukolvek inemu prispevku co povedat, tak na co sa obtazujes na neho reagovat?

Dakujem za pochopenie
Verim ze sa tu objavia aj ludia co budu mat co povedat k mojemu prispevku ktory je tak jednoducho napisany a polozeny ze sa cudujem aku reakciu vyvolal. AK si ho nahodou nepochopil, precitaj si ho znova.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,
normální postup by měl být ..

níže postupuj pokud daný bod nepomohl
- refreshnout data
- restart platformy
- restart compu
- zkusit jiný zdroj dat
- kontaktovat brokera (ten bude po tobě nejspíš chtít první tři body provést taky)

forum je fajn, ale tady ti myslím nepomůže, protože nevidí k tobě do compu, ani na zdroj dat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi A aku platformu a data pouzivas?
mira_k Vsetko som skusal (teda okrem ineho zdroja dat) kedze na live pouzivam CQG a nemam momentalne ziadne demo aktivovane s datami napriklad od zen-fire
Samozrejme som kontaktoval aj brokera, ten kontaktoval technicke oddelenie a vraj je problem v NT, ktory sa snazia opravit.

Vzhladom ale na to ze rogiho graf je okej, a pokial pouziva tiez NT pripadne aj CQG data tak uz duplom nechapem co sa stalo a preco mi to stale takto zobrazuje vzdy.
(Lebo broker mi napisal ze problem sa tyka platformy NT, tj bezrozdielu na to ake data kto ma.)

Rogi, zabudol si este ten screen.

Hover111 makaj a dostanes sa ovela dalej ako ked len buded podpichovat vzdy ked sa objavi prispievajuci s nickom stranger, co samozrejme plynie z nejakej averzii voci tomuto niku alebo zavysti? AKo som napisal MAKAJ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Danko taktiez mi to islo okej zo zaciatku. v podstate este som videl ako po reporte vznikla ta obrovska sviecka v hodnote 20 bodov (lenze potom mi prestalo odpocitavat sekundy ten bar timer a zamrzlo mi to) odpojilo ma a musel som dat restart NT. kEd som to urobil, od vtedy mam furt tam taku "dzuru ktora furt nezmyzla.

Mimochodom, dneska som si aktualizoval NT na verziu 7.0.1000.11 Urobil si to aj ty? Pokial ano tak mozno ze tam je problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...