Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Pavle,
prave kvuli takovym situacim nejaky obchody ukoncuju manualne. Kdyz vidim, ze se cena dotyka meho PT a ne a ne ho protnout, tak to ukoncim sam za MKT. Ten pomer, lepereceno NEpomer, mezi 1-2 tikama do PT vs. preckani pripadne korekce (klidne i 15 -20 ticku), nebo snad i otoceni a vymeteni TSL je velkej (napr. 20:2) a pocit pak frustrujici. Kvuli 2 tickum si nenecham prijit o vydelek.
Jinak dobrej vstup ... ja dneska spis jen sledoval, jelikoz dopol na DAXu bylo hrozny a do reportu jsem ani moc necekal nejaky velky pohyby.
mej se a happy trading
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, nemáte někdo problém s daty od CQG na ninja traderu? mám nastavení, které používám už několik měsíců a najednou mi tam chybí celá včerejší US seance na TF 09-12, přitom jsem ji včera obchodoval... podobný problém byl včera s daty z předevčerejška... dnes už data za předevčerejšek jsou, ale chybí ta za včerejšek... když si otevřu graf na TF XX-XX, vše vypadá v pořádku (ale jsou to historická data, takže se nedokreslují realtime...) nějaký nápad čím by to mohlo být? Má někdo podobný problém? :S

S pozdravem Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravím vespolek, koukám že tu všichni tradeři dovolenkují, to je bezesporu dobrá známka toho, že se daří a je co utrácet!! ;) Jak to dnes na trhu vidíte? Sice nás už nečekají žádná plánovaná makrodata, jedině že by někdo přišel s nějakou "kachničkou", ale čistě technicky to vidím dnes na pár instrumentech zlomově. Z denního pohledu bychom mohli atakovat na WTI srpnovém kontraktu oblast 87,90-88,50, tam bych čekal lámání černého zlata!
Na EURUSD jsme blízko rezistenci na 1,2270-1,2300. USD.CZK proráží dolů, to podporuje pohyb na EURUSD vzhůru!! Na ESku bych viděl oblast rezistence na 1560-1570, kam bychom se mohli brzy podívat. K těmto úrovním dnes směřuji a u nich bych byl opatrný co dál! Zlato, tady to vidím na možný atak 1595-1600. Samozřejmě pokud začne docházet dech, hlídám si záda před pohybem dolů, jak jinak :) Jen pro pořádek, toto všechno neobchoduji, jen vnímám širší souvislosti v pohybech na trhu, má parketa je ESko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Tu to už dávno upadlo :)

Ako vravíš na eure to zajtra vyzerá ružovo ja som tam dneska ráno strelil ešte jeden short na špekuláciu k 1,21 vybral som 50% profitov a potom som pred datami stiahol. Som na seba nahnevaní že mi ten long ušiel (td)
Ale inak short nemá po dneskajšku už určite silu preto zajta long s menšími profitmi uvidíme kde bude open no do lognu je tam dosť S/R ale pohyb k 1,237 by som videl nádejne uvidíme :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj iigis, koukám že je to tu jaksi až moc klidné, ale co už. ropa a eurusd došel kam jsem předpokládal, teď nás čeká nejspíš noční konsolidace, pokud poklesneme k 1.2240, vůbec by to nevadilo, pak je cesta vzhůru přes pár rezistencí relativně volná. Jinak vypadá obraz velice optimisticky, po delší době náznak růstu. No uvidíme. Víceméně se na trhu nic zásadního nezměnilo, spíš je ten růst založel na "jakémsi doufání". Stačí aby velký Ben B. zklamal a jdeme opět dolů!!

19963

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Tak na začiatok si pozri môj skreč obchodu o 15:55 na BE (short samozrejme) vravím si že to big Ben dosť popreháňa hore a dole tak pre istotu. Ušlo mi pár % no nevadí viacej ma štve to že keď trh konečne začne byť zdraví stačí pár nezmyselných rečí o tom ako je USA v kondícií a podobné táraniny a celá štruktúra je kvôli jednému preslovu preč...

Short som dneska bral len preto lebo do longu nebola sila tak som chcel chytiť korekciu k 1,223 no nič z toho 2x BE snáď zajtra verejnosť pochopí a bude to len dnešný short a zajtra volnosť k 1,235 minimálne už by to chcelo nejaký pohyb nie takéto buď pár desiatok tickové pohyby alebo nepredvítateľné udalosti:)

Obchodoval si dneska?

Durek:

Pochybujem že niekto to robí zadarmo je vela platených "dianní na trhu" ale malá rada rob si to sám:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj iigis, já se vrátil dnes ze zaměstnání později, takže jsem nemohl sledovat live ten Benův velkolepý výkon. Koukám, že ten jeho "elán" byl vyprodán, ale vypadá to že potom co euro během poslední doby dost ztratilo, pokles je vítán ke vstupu do longu. Teď se nám to opět láme, USDCZK padá pod 20,6000 a je vidět chuť jít na EURUSD nahoru! Pokračování dalšího doufání v lepší časy je tedy, Ben B. má zítra svůj další velký den, ale asi z něj stejně nic konkrétního nejspíš nevyleze. Ale kdoví, že?! ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...