Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stranger:

zapomněl jsi hlásit že Ti jde o NQ. Ono se to sice z cenové osy zjistit dá, ale [bold]Rogi[/bold] a [bold]danek[/bold] koukají jen na YM. [bold]Danko[/bold] ale potvrdil že to má stejné, takže to je asi OK. Ještě by se to mohlo porovnat co mají u Ninjů v Replayi, já to ale teď porovnat nemohu, musíš sám.

Takovéhle reporty se zatím:) nevyhlašují tak často, takže mohli své mašinky vypnout i tvůrci trhu a to se pak něco takovéhleho gapového stát určitě může. Že přitom chcípne spojení - tož Internet je inter net a mouchy jsou všude. Horší je, když přitom zamrznou běžící příkazy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger, ja to vidim na rast, nikdy nepodcenuj silu manipulacie :)) ale ak trh napriek QE3 nezacne stupat, zrejme sa strhne panika a vypredaj. Takze klasicky ako predpoved pocasia: bude jasno az polojasno, pripadne az zamracene s prehankami a obcasnymi burkami :)

mna len stve ze sa hybe na intraday v pomerne uzkom rozpati, co su situacie kedy neobchodujem. Takze cele dni len sedim a cucim... (teda okrem toho ze chodim do prace)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,
Doufám že se tu ptám dobře...
Chtěl bych investovat do stříbra a nevím, jakou cestou....
Muj kamarád mi doporučoval slitky, ale já osobně si myslim, že na burze, díky finanční páce mam šanci mít větší profit.
Poradí mi někdo?
Chtěl bych investovat cca 10 000 kč každý měsíc po dobu následujícího cca pul roku.
To by stačilo na více jak kilo stříbra, fyzicky a bez nervů a starostí...kdyby šla časem cena třeba na dvojnásobek, tak mam šanci prodat za 100 000.
Nicméně pokuď bych nakoupil na nějaké platformě za ty samé peníze a použil páku třeba 1:10 tak muj zisk bude mnohem větší, ne?
Moje otázka je, jestli držení takhle dlouhé pozice mě může nějak ohrozit...?
Ale jestli se nepletu, tak komodity nejsou tak živé, abych se jednoho dne podíval a zjistil, že sem přišel o veškerý kapitál, nebo ano?
Jak se mam tedy rozhodnout?
Jakou páku použít atd?
Musel bych kvuli tomu každej měsíc otevírat novou a novou pozici za cca 10 000 kč?
Je možné mít otevčeno tolik pozic na jednu komoditu a jaké jsou výhody, nevýhody?
Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...