Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Jinak amoniak, jsem moc rád za tvou iniciativu ostatním ukázat něco ze své kuchyně. Tak jak to prezentuješ, má to hlavu a patu a mě se to líbí. Sleduju trhy podobným způsobem, proto je mi tvůj přístup sympatický.
iigis: při pečlivém věnování se této činnosti to máš šanci doladit a není důvod, proč se nezorientovat v tom jestli a kam posouvat SL, aby tě to udrželo v pozici do vyčerpání potenciálu daného pohybu. Analyzovat aktuální situaci, zvážit možné scénáře a reagovat. Když to nevyjde a nemáš pravdu, naučit se brát to jako přirozenou součást tradingu a počkat si na další příležitost. Ona natuty přijde, to víš přeci sám ;)
Ať se ti zadaří u těch přijímaček a dostaneš se tam kam tě to táhne nejvíc!
Obchodovat čistě podle toho co který vyvolený strejda na planetě vypustí do médií, od toho bych se taky držel stranou. Ale není nad to být v obraze a znát situaci v širším kontextu. Ale to je věcí každého, u backtestu tyto věci stejně taky nikdo nezohledňuje a přeci to může fungovat :)
Jinak koukám že jsi Slovák, závidím vám Sulíka!! :D Jeho argumentace mě vždycky dostává, ostatní jen kličkují poslušně v povolených mantinelech a nejsou upřímní, má můj obdiv!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...