Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím pro všechny kteří testují Sidův malý zázrak ASIDKOMPLEX MA tak mám tady jedno nastavení / tak trochu náhodné / které vypadá velmi slibně navíc je na 10 minutovém grafu takže pokud ten profit ukazuje jen trochu dobře tak by to chtělo test na více jak 5000 svíček, testoval jsem nejdříve na 1000 a když jsem vypiloval všechno možné co se dalo na max zisk a min. ztrátu tak jsem to prubnul na 5000 svících a výsledek od 21.4. 2006 do dnešního dne je 14300 US při jednom lotu či 1430 při jednom minilotu.

Pár GBP/USD
První MA / LRMA 12 close Ex
druhé MA LRMA 28 close Ex
SL 0,0020
PT 0,0095

obchodní čas 2-15 / + 6 hod


Zkuste jestli Vám to ukazuje to samé co mě, mě osobně se to zdá nějak moc. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus
vida ! První vlaštovka...:-)..testnul jsem tvoje nastavení LRMA na cable bez jakéhokoliv omezení na 1000 svíček (cca od 30.května)...výsledek - +310 na minilotech (3100 celé loty)..asi je vážně tato LRMA 12,28 životuschopná... :) s omezovači je to určitě ještě lepší...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus: No vida, já věděl, že je jen otázka mžiku, než tady někdo přijde na nějákou opravdu zajímavou kombinaci...
To ALL: Komu se povede vymáčknout z toho ještě větší profit? Jen směle do toho.... :)
rhombic1: JJ, ten automatický backtesting by byl fajn, taky už jsem nad tím bazíroval. Dnes večer se pomodlím za vývojáře obchodní platformy VT, ve verzi 3.451 roku 2013 se třeba dočkáme... :D
Jinak jestli o to hodně moc stojíš, mužu Ti tam ten template PD přidat. Ale být Tebou, tak si to rozmyslím. Backtest na 5 tis. svičkách si tím úplně znemožníš. Já mám Athlona 64 taktnutý na 4000+ s 2x1024 RAM a ten skript dělá na max. svíčkách problémy i mně. Prakticky to je nepoužitelný.... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus tady zmínil verzi Komplex MA s Time. Níže je přiložena... Oproti klasickému Komplex MA přibyly dva grafy. Ve zkratce co funkce Template umí: 1. Obsahuje StopLoss - navolit kolik pips má SL obsahovat a zmáčknout ANO (nebo NE pokud SL používat nechci) 2. Obsahuje Trailing StopLoss (SL , který "jde s cenou") - stejný postup jako u StopLoss 3. Obsahuje Profit Target - navolit jaký max. profit chci dosáhnout a opět jako u SL. 4. Obsahuje Timefiltr - pokud si zvolíme určitý čas (začátek a konec obchodování), bude systém obchodovat jen v určitý čas. Systém dokonce umí vypnout pozici, pokud se neobchoduje a pozice byla ještě otevřena v době obchodování. Dole na grafu se objeví zelená lišta pokud je obchod aktivní a červená pokud neobchodujeme. Všechny údaje (vedle nastavení prvního a druhého MA) se navíc zobrazují v popisové liště. Template Grafy: První graf - silnější bílá čára profit v pipsech, (pokud je rovná, žádná pozice se neobchoduje), žlutá křivka - aktuální pohyb v pipsech v aktuálním obchodě Druhý graf - ukazuje počet zobchodovaných pozic. Černá čára počet celkově otevřených pozic od počátku grafu, zelená čára počet ziskových pozic, červená - počet ztrátových pozic. Na příkladu je (aby bylo něco jiného) dnešní USD/CHF na 15 min. grafu, zvolil jsem kombinaci LRMA13 a MA 55(Exp.) s použitím TrailingStopu na 25 pips (žádná pozice není aktuálně otevřená). SL, Profit Target ani Timefiltr nejsou aktivní. Na grafu je vidět zisk cca 190 pips. Druhý graf celkový počet pozic 43, ztrátové 32, ziskové 11. Je tady názorně vidět, jak s použitím trailing stopu se dá naplnit tradiční pravidlo FX - ziskové pozice držet co nejdéle a ztrátové co nejrychleji eliminovat.. SID

1607

1608

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman: Hmm, už vidím jak Ti to do nebes chválené MTčko dělá přes noc automatické testy a ráno vyhodnotí nejlepší výsledky.... Ano MT je bezesporu výborná obchodní platforma, ale svůj zatím omezený časový rozpočet věnuji raději do snahy naučit se co nejlépe obchodovat, místo programátorských pokusů v Javě, což není zrovna jednoduchý jazyk.
rhombic1: Tak jooooo, kouknu na to a pak Ti to pošlu třeba na mejl, abych to tady zbytečně nezahlcoval stejnými systémy, které jsou jen v trochu jiném kabátku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...