Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Kuci
to vypadá dost dobře !! i ty optimální limity SL a TSL..nikdy jsem KAMU v tak rozdílných periodách nezkoušel...asi přehrotím názor...:-)..dobrá práce !!

euforos
v jakých periodách LRMA s Hull ? u PP je vývin situace někdy zajímavý, ale dost záleží na Timeframe...crossy mezi PP 25 a 50 dávají většinou hodně dobrý signál pro vstup/výstup (svíčky nad/pod hodnotami PP)..

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak side
Používám 15M cable graf
HullMA (19,C,W)
LRMA (15,C,E)
po zisku 30 pips posouvám stopku na nulu a tam už jí nechávám obvykle až dokonce, vystupuju jak už sem psal na dalším krossu těhle klouzavých průměrů. Výhoda vstupu až na pivotech je jisté potvrzení trendu, protože samotné krosy dávají signálů docela dost. navíc vstup až na plovoucím pivotu podle mojí úvahy omezuje ztrátu.Pokud se tam totiž trend odrazí, ztráta je jen minimální, protože klouzavé průměry reagují pohotově a navíc to podle strategie umožňuje vstup do protipohybu o 20 pipsů ve směru nového signálu.často tam dojde k tomu, že se tam cena zarazí, to taky výrazně snižuje ztráty, protože po otevření pozice je ztráta pouze pár pipsíků, když se to v podstatě jen mrňá kolem. Uplně nejlepší je, když cena prorazí a jde tam kam chci (to je ten třetí a nejlepší případ:))Tak asi tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro všechny náruživé backtestovače SIDOVA šikovně zkumulovaného systému se všemi druhy MA, tady mám jedno drobné vylepšení. Na skriptu TEMPLATE mně už od samého počátku absolutně nevyhovoval profit disp. Takže jsem si ho dovolil celý předělat. Některé ukazatele, co neměli pro testování systému přílišnou vypovídající hodnotu, jsem vymazal úplně, většina věci tam však žalostně chyběla, takže jsem je přidal. Hlavně mně naprosto nevhodný přišlo, že si ten PD sobecky ukrajuje dvě pozice pod grafem, když naprosto stačí jedna! Hned je tak více místa na graf, případně další indikátory... A hlavně- Sidův komplex MA je velice slušivý, počeštěný systémek (všude hezky ANO-NE, místo obligátního YES-NO), takže jsem si dovolil počeštit i PD. Jak vypadá výsledek, můžete vidět na přiloženém obrázku. Pokud Vás to zaujalo, stahujte... :-) Ještě jeden malý tip k testování- větší porci provádějte zásadně o víkendech, nebo když je platforma ve stavu off-line. Při on-line se při každém ticku AOSko ošklivě seká, hlavně pokud je nastaveno více svíček a skript AOSka je výpočetně náročnější. Velikost RAMKY a rychlost CPU v tomhle případě nehraje přílišnou roli. Jako ideální testovací metoda mně přijde měnit nastavení na 1000-2000 grafech, kdy se na vyhodnocení profitu, potažmo úspěšnost systému, nečeká zase tak žalostně dlouho. Zde nezáleží ani tak na velikosti RAM, ale na architektuře a frekvenci CPU. Během této operace je procesor vytížený na 100%. U mně to je v případě tohoto AOS na 1000 svíčkách čekaní na cca 3-4 sekundy. Takto je nejlepší prozkoušet všemožný nastavení a napsat si ty nejzajímavější. No a ty potom prohnat 5tis svíčkami a určit vítěze...:-) (pro 5tis svíček nutno nejen změnit v nastavení, ale restartovat VT) Společnými silami snad vyselektujeme takových nejzajímavějších kombinací více a to pro různé páry a minutáže. Z dlouhodobějšího hlediska pak můžeme dát ty obzvláště zajímavé kombinace matatraderistům, ať to prubnou třeba 2 roky zpátky. Takže: testujte, testujte, testujte.... :)

1630

1631

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby: Takže moje čerstvý víkendnový testy na 5tis svíčkách dopadly následovně.

Jednodužší AOSka s jednoduchým PD-cca 15sekund čekání na výsledek.
Skript TEMPLATE s propracovaným PD a jednoduchou podmínkou- 20-30 sekund čekání.
Skript TEMPLATE a v něm zakomponovaný rozsáhlý SIDUV KOMPLEX MA- cca 40 sekund čekání.

(během těchto žhavých chvil jede procesor na 100%, ale dáji se psát e-maily, číst www stranky, apod :) )

To jsou výsledky na ATHLONU 64 4000+ s 2048RAM.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...