Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

to noles:
jasně jasně nehodlám nikomu vyvracet jeho volby... u tebe je ok že víš co chceš a za jakých pomínek. Já když pominu bych do mt4 nešel už z toho důvodu, že kdybych v každé mitutě v hodině řekl jednoho brokera který tuto platformu provozuje ta by mi jedna nestačila. Jedeš mt4 a u každého brokera se chová jinak - ne, děkuji. nebudu prosazovat to co jedu já, je to stejně zřejmé, ale zase z jiného pohledu, všude jsou klady i mínusy, o tom žádná.
Baaaj R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: noles
no jenom na okraj, jak píšeš o padání CMS tak mi teď došlo, že platforma už dlouho nepadla. Jo občas problikne žlutě, občas se zadrhne oproti MT4, občas to nevezme příkaz v rychlém trhu, ale jinak dobrý. Jsem na ní přes rok live a začátky? Demo bez problémů, live mini loty také žádný problém, plný lot občas problém!!! Jinak to padalo, často se nešlo přihlásit a dost jsem na CMS nadával, ale teď docela dobrý. Mezi náma, když Ti účet roste ledacos zkousneš, když mizí vadí Ti úplně všechno.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merlin,
pravdu dis... na pos*aneho i hajzl spadne, jak se rika a pokud se nekomu nedari, tak mu vadi uplne vsechno a nejjednodussi je svest to na nekoho, kdo se o tom ani nedozvi a nebo mu to je jedno... :-)

Mam CMS a dlouhe tydny s tim nemam problem. VT mam zapnute 24 hodin denne a delam na nem psi kusy :-). Mozna, na rozdil od vetsiny :-), mam live a ne demo... demo si take obcas pustim pro ruzne pokusy. Take nepada, jen se prikazy plni pomaleji, ale presne... a tak to nevidim jako problem.

Myslim si, ze zakladem uspechu je trosku solidnejsi pripojeni a dat nejakou kacku do RAMky... a pak by nemel byt problem s nicim...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan: prislo mi jako jednodussi reseni presunout se k brokerovi, ktery me necha upravovat entery kdy potrebuju, posouvat SL kam je mi libo, poradi si s o neco horsi kvalitou pripojeni (je to dane dratama mezi ustrednou a barakem) a jeho platforma umoznuje velmi slusny backtesting a tvorbu dobrych automatickych systemu. Sice me leze na nervy obcasnym rozsirovanim spreadu, ale je to mala cena za o dost lepsi pocit z obchodovani. Na druhe strane tenhle broker neumi Sencoruv tunel, coz je vecna skoda ;), ale s tim se da taky prezit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy
jak chceš použít BB na delších timeframe jako pivot ? Je to jen normální MA20 ohraničený jen "kofoušem" na bocích a s vazbou na volatilitu. Je vytvořen pro známou poučku: prodávejte na vrcholu Long (horní křivka) a kupujte na spodní křivce Short..a rozpoznat podle hodinové nebo čtyřhodinové svíčky se s pomocí BB nedá téměř nic. BB je určen spíše pro krátší timeframe....na delších by spíše BB suploval Vegase (a asi s menším úspěchem)...:-). A navíc nejsem příznivec příliš dlouhých timeframe na FX...z hlediska zisk/výkon/efektivita je to podle mne o ničem...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy :-)..nemáš za co...nevím v čem děláš, ale dobrou variantou - derivátem BB je BB Bandwith...pracuje mimo cenový rám a signály jsou solidní pro různé timeframe. Navíc se dají hranice H a L volit další volitelnou periodou, zvlášť pro H a pro L. Nastavení BB 20/2 je většinou bráno jako univerzál, ale pro kratší timeframe je myslím lepší tak 10/1 nebo 15/1. Pro VT je to myslím v základních indikátorech TA. Pokud ne, indikátor je v příloze.. SID

2885

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...