Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

rhombic1
Jasná vec, že nepoužívam RSI samotné. Tým tvojim screenom Bollinger Bands si ma úplne dostal, už týždeň neštudujem nič iné :-) V mojom grafe s RSI spolupracuje %R na potvrdenie signálu (vo svojom seriály o tech. analýze to SID odporúča) a používam aj Momentum.
Vďaka za tip, vyskúšam aj MACD s EMA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy přesné časy si můžeš najít ve statementu, obchoduju podle citu, tak se to někdy může trošku lišit od definice, na obrázku jsem naznačil princip vstupů a výstupy. Zkombinoval jsem skalpování na základě zlr (trend) a skalpování na základě zpětného návratu do BB (protitrend). u Protitrendu je nejlepší vystupovat na emě a nebo na PP. U ZLR hned po překřížení turbem. Jdu i do obchodů, kde nedošlo k divergenci, ale s nižším objemem/riskem. Je dobré před každým obchodem položit si otázku jakou SL je ideální nastavit a jaký potencionální zisk mě čeká, podle toho zvolit i MM, sám se to učím. Nejdůležitější je podle mě vědět, kdy neobchodovat :) Klidně stačí i hoďka denně, ale efektivně!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ALL:
Jaky mate nazor na ckanek o AOSech na financnikovi? Neco tak obecneho a zamzeneho jsem na tak skvelem serveru uz dlouho necetl... doufam, ze to nepsal nekdo z vas pod nejakym umeleckym jmenem! .-)
Pripravuji clanek o tavbe zlata z krtincu... snad vyjde na Silvestra ci 1. dubna :-)
Omlouvam se autorovi za ironii a rejpalum sdeluji - NE, nejsem schopen napsat nic lepsiho, a proto radeji v tomto oboru nepublikuji :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan65

Naše firma žádá o předkupní koupi licence pro Prahu a Střední Čechy na Váš přístroj na tavbu zlata z krtinců, jsme ochotni zaplatit dvojnásobek ceny obvyklé. Zároveň zřizujeme filiálky pro vykupovaní krtinců a krtčích kolonií které jsou adaptabilní a vhodné pro pásovou výrobu krtinců. Seznam výkupních míst sdělíme v nejbližším možném termínu.

S pozdravem
manažer výkupu
Lišák Zlatoočko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...