Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Radius - podle me takova ztrata nenastane.....kdyz se to bude placat mezi tim pasmem kde prodavas a kupujes a uz nebudes mit na to abysi dal kupoval ci prodaval - tak to budes asi muset utnout, ale ztrata v podobe pips by nemela byt v tomto pasmu nejak zavratna, ne? tedka bohuzel nemam cas to vsechno propocitat, ale doma se na to vrhnu, protoze me to samotneho zajima - hihi dneska cable vyletel a hnedka 40pipu doma. (prvni den na demu), na live by to bylo lepsi :o) to je ten zakon.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ Rhombic, Radius
Mozem sa opytat maximalne kolko vstupov v jednom obchode sa zatial v backteste a forwardteste vyskytlo a za ake obdobie a na ktorom pare to bolo? Mne vychadza pri pyramidovani 0.1, 0.2, 0.4, 0.8 atd ze napr. pri 8. vstupe budem mat len na margine viazanych 11250 USD za 17 lotov. Ratal som to pre CMS. Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To dute:
Já osobně jsem to zpětně nebacktestoval, myslím podrobně, pouze zběžně. Takže můžu mluvit za včerejší testy na hlavních párech, usdjpy byl zavřen na první trade, eursusd i gbpusd na pátý trade. Margin byl při pátém tradu cca 15k na plné loty. Všechny páry se ukončily se ziskem 40 pips, ovčem na každém páru na jiný počet lotů, tj. usdjpy 400usd a eurusd a cable cca 1800 usd...
Ano je pravda že další trade by byl jiš šestý, sedmý a víc už je pro větší účet.. tady je riziko.
Baaj R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takhle teda zkončil 1. týden na demu, na live to pojedu s 10-20x mírnějším MM a klasika fibonacci, při určité % ztrátě (kterou si ještě musím zpočítat) to prostě utnu. Doporučil bych tuto metodu spíš jako doplňkovou strategii s velmi mírným MM, hodí se do portfolií, kde nevadí sporadická trošku větší ztráta (víc než 30% bych nedovolil)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radius, Timmik>> je to trosku dezinformace, jednoduse neni broker jako broker a rovnez nejde rict, ze vsichni na platforme MT4 to takhle delaji, jak se tady nedavno prezentovalo a rovnez z mych zkusenosti je to spise vyjimka, kdy marginy se nezcitaji a zrovna tak NorthFinance je ve skupine, ktera scita marginy klasicky... takze pro zajemce o tuto strategii bude urcite lepsi se poohlednout po brokerech, kteri Live maji marginy jenom u nehegovanych pozic a ne se koukat na celkovou paku... se me zda, ze takhle to nabizeji treba zde dobre znamy InterbankFX nebo FXDD s pakou 1:200 na mini accountu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ok dobré reference tawa.. jen k mému doporučení, pokud paramidovat ať by fibonacci nebo pyramidově, není nad cms, margin jen jeden za sell i buy najednou, páka 1:400 do tří lotů... ať si každý sám prubne jaká strategie a broker k ní výhodný mu vyhovuje, aby nazezl své pohodlí... :)
Baaj R.
P.S. (tajná informace) :) jedna z top bank u nás jede hedging v jedné z forem zde uveřejněné již pár let, bez výraznějších ztrát pod jistotou dostatečných finančních rezerv... zjištěno na více než nutné %.. jak jsem psal již nedávno, žádní falešní sobi :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic1
Je taky nutno pamatovat na to, že je rozdíl mezi demem a realem. Při rychlých pohybech je některých brokerů běžné, že posunou entry o několik pips. U fxdd se mi stalo, že to bylo i 15 pips. Pak je najednou ze dvaceti pips 35 a to už je při pár lotech pořádný rozdíl. Další věc - gumový spread. Nastavíš si PT a SL na požadovanou úroveň, oni natáhnoiu spread a taky může být všechno jinak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to noles and all:
doporučebí dvě: ve forexu nepoužívejte náhražky. chovejte se jako v životě, chci si dát smažák, koupím si sýr, ale ne v akci za 89kč/kg ale normál cihlu ať si pochutnám. Nenainstaluju linux protože je zdarma a cool ale win, na kterém mi poběží moje programy. Prostě si vyberte brokera dle referencí, nebo oblíbenosti... u zmínce o natahování spreadu dostávám husí kůži...
Vše dobré.. baaaj R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radius
U fxdd jsem to zatím zaregistroval jen jednou jedinkrát. O to je to horší, protože to nečekáš. Je pak otázka ke komu vlastně jít, když chceš používat MT4. CMS zase má problémy s padáním platformy(já vím, že používá jinou platformu, jen předcházím odpovědi, že nemám trvat na MT4) a to že je problém před daty zadat vstupy, to se mi taky moc nezamlouvá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...