Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nie, nic ine z toho videa neriesim, nejako ma tie dalsie veci neoslovili, ale tym nemyslim, ze su zle.
Snazim sa drzat svoj system na uzde a v co najvacsej jednoduchosti.
V podstate vychadzam z tohto: www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/5136-forex-trading-simple-setup.html

Najlepsim indikatorom by mala byt obchodnikova vlastna hlava :)

Co sa tyka tych pivotov, myslim si, ze treba rozlisit (a o tomto hovoril chlapik vo videu) co sposobilo dany pohyb, ci to bol pohyb plynuly (ako vcera), alebo to bolo nieco na styl piatkoveho NFP. A tiez pritomnost dalsich zaujimavych cenovych hladin. Takze to beriem ako dalsiu pomocku.
A ci to je spolahlive ? Na to je jednoducha odpoved, nahod si to do MT, a scrolluj tlacitkom mysi a pozri sam..
Este jedna poznamka: jedna sa o proti-trendovu vec, takze pozor na to (skor by to mohlo naznacovat potencialne PT v trendovom obchode ako nastupovanie do proti-trendu, ale to je asi jasne..).

vela stastia
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby: tak ako si dopadol s testovaným obchodom minulý týždeň? Zaujíma ma to pretože nad niečim podobným som kedysi rozmýšľal aj ja. S tým rozdielom, že mne išlo len o úroky. Takže GBP/JPY vždy buy a zaistiť ho nejakým párom s ktorým dobre koreluje a má nízky úrok. Ale nič nekoreluje totožne na 100% takže by to kľudne mohlo ísť do peknej straty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Len pre ukazku, dnesne Jimmiho S hranice. Endy Endy Napsal: ------------------------------------------------------- > Nie, nic ine z toho videa neriesim, nejako ma tie > dalsie veci neoslovili, ale tym nemyslim, ze su > zle. > Snazim sa drzat svoj system na uzde a v co > najvacsej jednoduchosti. > V podstate vychadzam z tohto: > http://www.forex-tsd.com/suggestions-trading-syste > ms/5136-forex-trading-simple-setup.html > > Najlepsim indikatorom by mala byt obchodnikova > vlastna hlava :) > > Co sa tyka tych pivotov, myslim si, ze treba > rozlisit (a o tomto hovoril chlapik vo videu) co > sposobilo dany pohyb, ci to bol pohyb plynuly (ako > vcera), alebo to bolo nieco na styl piatkoveho > NFP. A tiez pritomnost dalsich zaujimavych > cenovych hladin. Takze to beriem ako dalsiu > pomocku. > A ci to je spolahlive ? Na to je jednoducha > odpoved, nahod si to do MT, a scrolluj tlacitkom > mysi a pozri sam.. > Este jedna poznamka: jedna sa o proti-trendovu > vec, takze pozor na to (skor by to mohlo > naznacovat potencialne PT v trendovom obchode ako > nastupovanie do proti-trendu, ale to je asi > jasne..). > > vela stastia > Endy > > > > Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 30.05. > 13:19 uživatelem Endy.

3730

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...