Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jozefe,
měl jsem stejný problém.Ani několikeré přeinstalování verze 1,8,6 nepomohlo,pokud jsem si nejprve do nové verze nahrál původně uloženou kopii pomocí "Import Environment", a po té pak "ASID ADX 3TK".Pokud jsem program nahrál nejprve do "čisté" verze 1,8,6 a teprve následně vše ostatní, bylo to v pořádku.

Side,
jinak velký dík!!

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teplan,

1.Do základní,bílé výchozí pracovní šablony nainstaluj tento Sidův program(po předchozí nové instalaci)
2.Teprve až Tě poběží,začni přidávat další AOSy,případně indikátory(pravděpodobně budeš muset stahovat z Finančníku program po programu,bez toho,že by si využil svého nahraného importu z plochy.

Tak to alespoň začalo fungovat mně.Pravděpodobně se v té nahrávce něco s něčím nesnáší.Toť můj laický názor.

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ivan:
Děkuji za odpověď ohledně chybového hlášení "Chybav nástroji TA...". Pokusem jsem dále zjistil, že není nutno přeinstalovávat celý systém VT.
Pokud se v adresáři ProgramFiles/VTTrader/IndicatorScripts smaže soubor "ADXMA.vtscr", pak se spustí VT-čko, tak pak Sidův AOS ASIDADX3TK funguje. Pravděpodobně je v AOS nějaký konflikt s uvedeným starším Sidovým indikátorem TA ADXMA.vtscr.
Snad to někomu pomůže.
Happy trading :-)

Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...