Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

něco pro příznivce woodieho Narazil jsem na indikátor ergodic na VT foru(přikládám), který dobře funguje s CCI. Mnohem lépe ukazuje extrémy. Ať každý zkusí. No a co dál. Našel jsem zajímavý pattern, který je v podstatě divergencí. Pattern je to dobrý, ale nenastává vůbec ale vůbec často. Dneska však nastal. Říkám mu velbloud. Proč velbloud vidíte na obrázku. Pattern se skládá ze 2 hrbů, kdy v ideálním případě CCI i ergodic udělají vršky hrubu NAD hranicí 200 a zároveň je tu divergence s cenou. Obchod je to protitrendový, ale bezpečný. Uvedený příklad ze dneška je ideální, nutno nakoukat.

4290

4291

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O
ano, já většinou kouknu na ergodic a na MACD, pokud se shodnou, má to cenu jít proti trendu. Ale vembloud, ten je takřka tutovej. Jinak u MACD a CCI divergencí se mi zdá, že nevyjdou zas až tak často. Nevim čim to je. Jinak já se snažím jít s trendem, tenhle pattern jsem našel při zkoumání pohybů do protitrendu, kdy má cenu naskočit. Já to takhle dělám. Koukám na pohyb a říkám si, jo tady by se vyplatilo do toho jít....jak se chovají jednotlivé indikátory.....jo všechny ty pohyby měly společné to a to.... No budu rád, když se bude někdo ergodikem zabývat.
Jinak divergence jsou pokud se nemýlím obecně silným důvodem pro vstup do trhu. Jesi se nepletu, tak autoři tohodle webu taky obchodují nejradši divergence....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

all Priatelia, nenajde sa tu prosim Vas medzi vami niekto, kto vie programovat vo Vt a vedel by zmenit v jednom AOS 3 x ma na rainbow charts ?? Staci to len zmenit namiesto tych ma-cok. V systeme sa este nachadzaju pivoty... Potom by teoreticky mohlo vzniknut to, co tu nedavno daval radovan na sklo od SIDa... Ak to je teda rainbow a nie 2 x adx ma.... System prikladam...

4302

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprník Zmíněný indikátor CCI MAD - neboli CCI "duha"...a obrázek z dnešního cable na 5 min. TF. Pro CCI je zvolena perioda 50 (tzv. supertrend), MA 10 a rozpětí 3. Signál vznikne překlopením zelené a červené křivky na duze. Duha se dá různě stlačovat a rozšiřovat přes rozpětí (od 2 po 10). Nastavení CCI a MA je na libovůli uživatele. Pro MA volíme spíše kratší periody. Relevantní nastavení se zobrazují i ve štítku.. SID

4307

4308

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuktuk
No staci ked tam das namiesto toho macka ten rainbow a tym padom ked bude cros rainbow a musi cena prejst cez pivot az potom bude long a vystup netreba len potom do opacnej pozicie nech to ukaze :-) Staci tak ? Pozeral som to na grafe a dava to hodne slusne vysledy... Aj tu otocku na JPY paroch to krasne zaznamenalo podla tych podmienok...Ten rainbow to je haluz :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuktuk
Je to dobre, len mi tam dava casto ten vystup s pozicie a ja by som chcel bez vystupu len long a potm schort. Nevies kde by mohol byt este zadrhelik ? Ono to da vzdy vystup ked sa cena dotkne rainbowa. Nevedel by si to prosim este upravit len na long a schort :-) A isto dnes porovnam skripty co si tam zmenil bo ma to zacalo dost zaujimat :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...