Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

karlos 19
omlouvám se, špatně jsem to napsal, zprávně je to ehlers laguerre RSI. dole krátké představení....

The Laguerre Relative Strength Index was introduced by John Ehlers in his book "Cybernetic Analysis for Stocks and Futures". It uses a 4-Element Laguerre filter to provide a "time warp" such that the low frequency components are delayed much more than the high frequency components. This enables much smoother filters to be created using shorter amounts of data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim Side,

měl bych na tebe jeden trivialní dotaz...jedna se to ohledně vstupu..ted řeším vstup,a ne vystup...je sice pravda,ze ho řeší snad každy trader(vystup)...ale ja ho vyřešil tím,že vystupuju když jsem v +..kolik to není tak duležité,ale duležíté je to +.A ted,na TF M1,TF15..jestli znaš víš,kombinace indi na maximálně presný vstup,to znamená že po vstupu to nepujde moc do minisu..cca do 5 pisu.ale nejlepe 3..to jehle asi bde nej na M1.Možná to je blbá otázka,ale chtělbych znát tvojí odpověd.Pokud Side nevíš.No problem...připoji balík s květinama za rady,a to pro všechny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V tomto clanocku (www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/pivoty.html) su celkom pekne popisane pivoty, pomocou ktorych je ciastocne mozne odhadnut dalsi vyvoj na trhu. Jedny z atributov vypoctu je vsak aj konecna (close) cena pre dany den. Chcel by som sa ale opytat, o ktorej hodine nasho casu mozem povazovat cenu za uzatvorenu pre dany den. Skusam totiz demo na MT4 pre viacero brokerov (Velocity, FXDD, IBFX) a kazdy s tychto brokerov ma nastaveny v MT4 iny cas (rozdiel je az 2 hodiny). Takze ak chcem pocitat pivot, potrebujem vediet presny cas, kedy je cena close. Diky moc

A pripadne, ak ma niekto k dispozicii nejaky indikatorik na vypocet pivotov podla predchadzajuceho dna, mohol by ho prihodit, bol by som vdacny.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojda,

víte co by mne zajímalo? Je mi jasné že spousta obchodníků používá víc než jednu strategii pro určení směru pohybu. V trhu do strany oscilátor a v trendovém trhu trendový indikátor. Já to také tak dělám, mám svou strategii založenou na těchto dvou indikátorech a pak na jednom filtru slabých pohybů. Ale ještě mi zcela není jasné jak poznáte, že se zrovna máte řídit oscilátorem, nebo trendovým indikátorem. Je to podle zanalyzování historie řekněme jeden dva dny zpět (v případě intradenního obchodování)?
Je to všechno o citu, nebo máte nějakou metodu?
Třeba dnes mi, jak říkáte, na eur/jpy utekl ten obří pohyb. Podle mého trendového indikátoru bych z těch cca 370 pipsů měla cca 270 pipsíků, ale jak to rozeznat? Je to o zkušenostech a o citu, nebo na to máte nějakou svojí metodu?:o)

Předem díky, Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...