Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Navazuji na diskusi z vlákna Komentáře měnových párů V. ze dne 26.září 2007. To jen aby bylo jasné o co jde:)

Ralph618, Peprník:

Když se podívám do skriptu (nebo jak se tomu říká v Meta editoru), tak to vypadá jako vylepšená odnož indikátoru Shi Silver Trend. Pravděpodobně s nějakým filtrem, protože klasický silver trend dává daleko víc signálů na tom samém úseku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea:
nechápu, proč je takový problém, když jsi nějaký indikátor našla někde na foru, aby jsi ho sem přiložila nebo alespoň poskytla přímý link (samozřejmě pokud ho víš). Ještě tak dokážu pochopit (i když také s výhradami), když si někdo indikátor či systém vytvoří a stojí ho to hodiny práce, ale pokud jsi to jen někde stáhla a děláš s tím takové drahoty.... Forum je o tom, abychom si navzájem pomáhali a ne si posilovali vlastní ego ve stylu "hele co já mám a ty ne". Šetřeme si práci navzájem a jistě se to odrazí i na našem pokroku.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

markon Napsal:
-------------------------------------------------------
> to retro
>
> ten indikator co jsi tu dal je hodne zajimavy mohl
> bys tu napsal link, kde jsi ho nasel rad bych se o
> tom dozvedel vic dik

Narazil jsem na něj na tomto fóru: www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/8728-follow-bouncing-pip.html je mezi přílohami. Hledal jsem k němu další info ale doposud bez úspěchu. Pokud by se ti zadařilo, dej prosím vědět.
Jinak uvedený thread je vcelku podnětný, z něj vyplývá i další thread založený Igorem: www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/9598-follow-z_o_r_r_o-system-fxigor.html bohužel se rozpadl do hloupé diskuse zkušených traderů o překreslování indikátorů. Škoda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...