Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Retro:

Prekreslovani indikatoru je dosti podstatna vec (spatna) a je stale hodne lidi kteri to nechapu (nechci rict ze ty), stahnou si indikator placnou ho v MT na graf a vydi jak je vse krasne vykresleny a mysli si ze maji konecne zlaty gral, ale ma to jeden hacek tim ze se ty indikatory neustale prekresluji tak nedostavas v case vstupu realny obraz toho co ti to ukaze za par minut (signal jiz nemusi byt platny). Zdarnym prikladem je SilverTrend (aspon v tech verzich co jsem ho koumal ja). No a jak to tak byva jsou vzdy lidi na obou frontach a tak je to boj Davida s Goliasem o to kdo ma pravdu. Podobnou neduhou trpi i cistokrevne multitf indikatory (zadne koeficienty napr 1M vs 5M), tam je zase problem v tom ze na nizsim TF analyzujes vyssi TF a kdyz to pocitas na historii tak z vyssiho TF dostavas jen jednu cenu pro pet 1M baru (close z 5M) ale kdyz to mas pusteny real na 1M a analyzujes 5M tak mas pro kazdou minutu (novy bar na 1M) jine close z 5M.
Doufam ze je to srozumitelne :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus, niekde si spominal, ze Jeny zvyknes pozerat spolocne a naskakujes, ked sa hybu spolu. Neuvazoval si pozerat kvoli tomuto Jenove futures? Mne to pripada ako v pripade dolarovy index (teda len to, co to charakterizuje, nie to, co to presne znamena).. Tu je obrazok z MT Masterforex brokera. Endy

4362

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych prosbičku Narazil jsem na indikátor HA smoothed. Bohužel je pro metatrader. Zvládl by to někdo předělat pro VTčko? V příloze indikátor a házím obrázek na sklo- je to hezké, až moc hezké, jak to vypadá. Jestli on v tom není nějaký háček.... Určitě to pomůže spoustě lidem, i kdyby to mělo zůstat jen ve verzi pro metatrader (můj názor).

4363

4364

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volfe díky žes na to mrknul
škoda, že to nejde. no nic, budu hold muset dělat TA na 2 platformách:). Svět se nezboří. VT má HA svíčky, to jo, ale tohle nejsou uplně normální HA. Trošku upravené jsou.

MNovak
:), tak jednoduché to není. HA candlesticks jsou docela dobrým nástrojem TA. Tyhle jsou nějak vyhlazené asi pomocí klouzavého průměru. Nevim. Ale ukazujou líp. Docela dobrý pro orientaci, na kterou stranu hledat vstup a kdy vyskočit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...