Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Zdravím, opravil by mi někdo prosím VT script? vím kde mám chybu (poslední řádek), ale zaboha nevim, jak to napsat jinak. prostě ind= pokud je podil r a SS vetsi nez 1 pak platí cena, jinak vynes předešlou hodnotu ind.
x:=price;
b:= ref (x, -1);
ce:= x/b;
r:= log (ce);
SS:= stdev (r,1);
podil:= r/SS;

ind:= if (podil>1, x, (ref (ind,-1));

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím!
Nevíte někdo jak upravit TD COMBO co jsem dával rhombic1, aby se to nepřepisovalo? Teda jestli to jde. Hledal jsem to tady, ale nějak nenašel. Akorát rhombic1 psal, že se musí po spuštění MT4 nahrát nějaký profil,což nevím jak se to dělá, protože MT4 používám krátce.
Předem díky za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skatan,
funguje to následovně, nejprve musí být splněna jedna podmínka, který sleduje close 4 bar zpět (price flip), pokud se to objeví, na následující svíčce je začátek počítaní buy setup (neobchoduju), Buy setup sleduje opět close pár barů zpět, na 7,8,9 svíci je v konzervativní verzi navíc porovnávána close s předešlými high a low, pokud se řetězec do č. 9 nepřeruší, je platní signál který se nazývý buy nebo sell setup. Tento signál není tak silný. Po ukončení setupu se začíná počítat countdown, který je nejsilnější signál. Pokud někdo napíše, že indikátor překresluje signály, je to mystifikace. Indikátor začíná tvořit svoje sekvence a v případě, že nastane situace PRICE FLIP celá sekvence se ruší a začíná jiná, ale na výsledný signál v podobě 13 to nemá vliv, ty jsou pevné a když jednou vzniknout zůstávájí. Pokud tě mate překreslování, vypni si display numbering a zůstanou ti pouze platné signály. Samotný indikátor postrádá spoustu filtrů, které Demark zmínil ve své knize a mělo by se to kombinovat s TDST, který zatím nemám. Nejsilnější signály nastavájí, pokud během pár barů vznikne jak setup tak countdown. Tento způsob obchodování může být velmi profitabilní, ale otázkou zůstává jak selektovat signály a naučit se vstupovat s malým SL. Jedno z východisek je kombinovat 15M a 30M signály se signálama s 1M a 5M. Vše se zmiňuje v knize DeMark on Daytrading options....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to H2O, jaranek, premnath ...

tak som špekuloval nad tým novým nastavením PP na 1 a 5 min TF a po všetkých možných kombináciách mi jednoznačne z toho vyplýva to posledné : 50 / 100. Celkom dobre a rýchlo to reaguje na zmeny trendu a nedáva to ešte veľa falošných signálov. Skúste potestovať a dajte vedieť vaše skúsenosti...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...